*** به آبـي دلان خـوش آمديـد ***

صفحه 2 از 16 نخستنخست 1234512 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 157

موضوع: اخبار سینمای ایران

آخرین بازدید
    ۰۹-۱۳۹۸-۲۸ [ ۲۱:۴۰]
    شماره عضویت
    211
    عنوان کاربر
    I'm a very Neat Monster
    بازیکن محبوب
    يكي مرغ چمن بود ...
    مربی محبوب
    ...كه جفت دل من بود
    میانگین پست در روز
    2.16
    سپاس ها
    13,938
    سپاس شده 24,491 در 5,355 پست
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Vaaaaay

تریپ لباس پوشیدنشون کشته منو ... بکگراندها جالب توجه ترند!
    از کسی که مربیگری کار درجه چندم اوست، بیش از این نمی‌توان انتظار داشت

Life is good... I'm not at all unhappy!
    I'm quite content to go about my life believing in nothing...!
    With no fear that there might be something more out there!
    !!

2. 3 کاربر از پست مفید شيخ الرييس سپاس کرده اند .

khashayar (۰۵-۱۳۹۰-۰۵),Shaqayeq (۰۵-۱۳۹۰-۰۵),SogandAbi (۰۳-۱۳۹۰-۰۹)

3. # ADS
    Circuit advertisement

آخرین بازدید
    ۰۳-۱۳۹۲-۲۵ [ ۱۸:۵۰]
    شماره عضویت
    391
    عنوان کاربر
    Banned
    بازیکن محبوب
    تمام دروازه بان هاي دنيا، فرهادمجیـدی ، كـاكـا
    مربی محبوب
    اسـطـوره بـیــاد مــانـدنــی نـاصـر حـجـازی ، پــورحـ
    میانگین پست در روز
    3.96
    سپاس ها
    65,488
    سپاس شده 61,029 در 16,218 پست
    نوشته های وبلاگ
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad Reza نمایش پست ها
    تریپ لباس پوشیدنشون کشته منو ... بکگراندها جالب توجه ترند!
    حیف این به قول ِ خودشون فرش قرمز ....

فکر کنید ساندرا بولاک و آنجلینا بخوان از روی این فرش رد بشن چه لباسی هایی می پوشن ....

5. 2 کاربر از پست مفید SogandAbi سپاس کرده اند .

khashayar (۰۵-۱۳۹۰-۰۵),Shaqayeq (۰۵-۱۳۹۰-۰۵)

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    211
    عنوان کاربر
    I'm a very Neat Monster
    بازیکن محبوب
    يكي مرغ چمن بود ...
    مربی محبوب
    ...كه جفت دل من بود
    میانگین پست در روز
    2.16
    سپاس ها
    13,938
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Vaaaaay

این 3 مورد که پیوست کردم بعلاوه تریپ بهداد برای همچین مراسمی خیلی توی چشمه ... ولی کت و شلوار هایی که پوشیدن هم عمقی بررسی کنی مورد داره ...
    طرف رو اگه نشناسی انگار از سرساختمون اووردنش حالا خاکی بودن بی زرق و برق بودن خوبه ولی جاش یه جای دیگس !

!!

ویرایش توسط شيخ الرييس : ۰۳-۱۳۹۰-۰۹ در ساعت ۲۱:۴۶

7. 5 کاربر از پست مفید شيخ الرييس سپاس کرده اند .

khashayar (۰۵-۱۳۹۰-۰۵),Shaqayeq (۰۵-۱۳۹۰-۰۵),Sky_Girl (۰۳-۱۳۹۰-۱۰),SogandAbi (۰۳-۱۳۹۰-۱۰),بهنام (۰۵-۱۳۹۰-۰۵)

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    211
    عنوان کاربر
    I'm a very Neat Monster
    بازیکن محبوب
    يكي مرغ چمن بود ...
    مربی محبوب
    ...كه جفت دل من بود
    میانگین پست در روز
    2.16
    سپاس ها
    13,938
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Vaaaaay

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

دوشنبه ، ۹ خرداد ۱۳۹۰

این جوابیه را حامد بهداد در پاسخ به فریبرز عرب‌نیا نوشته است که در برنامه تلویزیونی هفت بی اشاره مستقیم، بهداد را به مجنون وار رفتار کردن به بهانه مارلون براندو بودن متهم کرده بود. یادداشت حامد بهداد امروز برای ما فرستاده شد.

متن یادداشت حامد بهداد خطاب به فریبرز عرب‌نیا را بخوانید:
    شنیده ام در برنامه ی هفت در جهت تغییر مسیر فرهنگی سینمای جهان، یک مشت افاضات ایراد کرده اید و پای از گلیم ادب فراتر نهاده، به قصد اهانت، تلویحا مرا بازیگری مجنون و بدور از اصول اخلاق حرفه ای که به فکر سرنوشت مردم نیست، خوانده اید. گویا نامی هم از مارلون براندو برده بودید. از صنعت ایهام استفاده کردید یا دغدغه ی ادب داشتید؛نمی دانم.اما شما که با بدعنقی و تفرعن پوک، فضای کاری را عصبی و زشت می کنید، دم از اخلاق حرفه ای نزنید! فضای فرهنگی به شدت با سانسور مواجه است. متولی رسانه نمی داند به جای فرصت دادن به لودگی فکری ،باید فضایی برای تنفس فکری تدارک ببیند وگرنه تلویزیون جای عقده گشایی شخصی نیست که اجازه ی اهانت به دیگران را به امثال شما بدهد. اینها، همه از عدم تمرین صحیح آزادی بیان است.اما شما هم گویا گرفتار توهم سختی شده اید. اینکه مردم به تماشای سریال مختار می نشینند ،ربطی به توانایی محدود شما در بازیگری و ایفای نقش مختار ندارد. کرور کرور پول نفت از بیت المال هزینه ی ساخت سریال های تلوزیونی می شود تا مردم با تماشای اعتقاداتشان به وجد بیایند. شاید هر بازیگر دیگری هم جای شما بود از اینهمه مواجهه با لبخند عمومی دچار توهم می شد.
    والا شما قبل از مختار کجا بودید و بعد از آن کجا هستید؟ شکلات داغ؟! مدهوش آن یال و کوپال و اسب و درشکه ی آراسته به صنعت گریم و طراحی نشوید. غره به دوبله ی سریال در چند کشور عربی نیز نباشید و وهم جهانی ورتان ندارد. شما خیلی کمتر از آن هستید که بخواهید از موضع یک مدعی العموم درباره سرنوشت مردم اظهار نگرانی کنید. مگر شما متولی امور فرهنگی هستید؟ مگر نماینده اخلاق جامعه اید؟ مگر سینمای ایران به شما نمایندگی داده است؟چه کرده اید؟ چه کسی به شما این اجازه را داده که در قالب اظهار نظر به تخریب دیگران بپردازید ؟ مگر شما یک هنرپیشه بیشتر هستید؟ آنهم با مدرکی دون و سوادی نازل در حوزه ی بازیگری و مطالعاتی مقدماتی و عمومی در حد کارلوس کاستاندا و دون خوان. نکند توهم فرهنگی بودن و روشن بینی دارید؟! پس تکلیف فلاسفه و جامعه شناسان و انسان شناسان و زبان شناسان و محققان چه می شود؟ کسانی که سینمای ایران و جهان را به صورتی جدی دنبال می کنند ،هیچ جایگاهی برای امثال من و شما قائل نیستند و اگر من درباره ی براندو زیاد می گویم ، به دلیل آنست که الگوی صحیح بازیگری را معرفی کرده باشم تا دانشجویان و علاقمندان بازیگری به واسطه هنرپیشه ای چون شما در جزیره ای کوچک محدود و گرفتار نشوند. اتفاقا بر این عقیده ام که نقطه ضعف سریال مختار شیوه ی بازی شخص خود شماست. از این رو دستمزدی که به شما پرداخت شده از سرتان هم زیاد است و به گمانم آن مبلغ، حق بازیگرانی مثل فرهاد اصلانی و اکبر زنجانپور بوده است.
    از طرفی آن چنان دم از اخلاق حرفه ای می زنید که انگار همین دیروز از هالیوود به تهران آمده اید. یادم نمی رود روزی را که سر صحنه ی "پرتقال خونی" به خاطر اینکه سیروس الوند پیشنهاد متفاوتی داشت و به مذاقتان خوش نمی آمد، بر سرش نعره می کشیدید و بی ادبانه در حضور مردم وعوامل او را "تو" تو" می خواندید و احترام عدد سنش را نگاه نمی داشتید و با عربده کشی "منم" "منم" می زدید که " هرچه من می گویم." از عوامل پروژه ی مختار شنیدم به خاطر اخلاق خوشتان، سه روز به جایتان "بدل" گذاشته و شما را سر صحنه نخواسته و بی شما به فیلمبرداری ادامه داده بودند. جایی بودیم و سام درخشانی به شما اظهار لطف کرد و گفت که از بچگی شما را دوست داشته ،اما شما با نهایت بی رحمی وقساوت در جواب گفتید: "شما هنوز هم بچه اید!" درجمع دیگری از دوستان به رامبد جوان اهانت کردید و او با فروتنی شما را پیشکسوت خود خواند. سر صحنه ی فیلم جرم احترام آقای کیمیایی را نگاه نداشتید و در حضور جمع به من که بازیگر آن فیلم و آماده ی برداشت پلان بودم، متلک گفتید،طوری که تمرکزم بهم ریخت و دیالوگهایم را فراموش کردم. شما اخلاق حرفه ای دارید؟ حیف آنهمه زحمت که اقای کیمیایی برای شما کشید. وگرنه شما قبل از ایشان هنرور فیلم مسافران بودید. شما یک روز کاری پروژه ی سینمایی "جرم" را از فرط تنگ نظری به گند کشیدید ،چرا که از توفیق دیگران رنج می برید.
    سرصحنه ی "مختار" کسوت آقای زنجانپور را ندید گرفته و ایشان را که آنطرفتر ایستاده بوده، صدا زده و گفته اید " آقای زنجانپور یک دقیقه بیایید کارتان دارم" ...خاطر ایشان که صدها شاگرد تحویل جامعه ی هنری این مملکت داده، به شدت از شما مکدر است. حرمت رسانه را نگه داريد ، سینما یا تلویزیون مقدس است شما نبايد از آن به عنوان وسیله ای در جهت خودکامگی و جاه طلبی خودتان استفاده کنید. سیروس الوند بر این عقیده است که عاطفه در فریبرز عرب نیا تعطیل است. گفته اید که فلانی مجنون است،من افتخار می کنم که بازیگری مجنون هستم ،چون اصل جنون است و عشق است، نه آن مشخصات من درآوردی که برای بازیگر کامل شدن در برنامه ی هفت بر شمردید؛ از جمله "قدرت و اراده "، "پایمردی و شجاعت" و "آنکه در فضای تنگ نگنجد "وغیره .اینها که مشخصات "خلیل عقاب" است! اتفاقا بدانید که بازیگری اگر به هنر می رسد،محصول پردازش درونی ضعف ها و ترس ها و اضطراب هاست. جناب آقای متوسط! نزاکت داشته باشید و عقیده ی خود را در قالب ادب بیان کنید و دیگر به خاطر یک حرف پیش پا افتاده از مارلون براندو درباره ی انعکاس نور مهتاب روی برکه ی منزلش، از خود بی خود نشوید. اگر دمل پشت گردن ندارید، سر بالا آورید و به خود ماه بنگرید یا اگر شوق عارفانه دارید کمی تذکره الاولیاء بخوانید.گرچه از آنجا که شما را خوب میشناسم بر این نظرم که درون و بیرونتان یکی نیست. شما بهتر است نگران سرنوشت خودتان و فرزندتان باشید.

!!

9. 2 کاربر از پست مفید شيخ الرييس سپاس کرده اند .

khashayar (۰۵-۱۳۹۰-۰۵),Shaqayeq (۰۵-۱۳۹۰-۰۵)

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    211
    عنوان کاربر
    I'm a very Neat Monster
    بازیکن محبوب
    يكي مرغ چمن بود ...
    مربی محبوب
    ...كه جفت دل من بود
    میانگین پست در روز
    2.16
    سپاس ها
    13,938
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Vaaaaay

حسين پاكدل سكته قلبي كرد

حسين پاكدل به دليل سكته قلبي به بيمارستان منتقل و در بخش CCU بستري شده است. مسعود پاكدل، عكاس و برادر حسين پاكدل در گفت‌وگو با ايلنا با اعلام اين مطلب افزود: شب گذشته پنج شنبه 16 تير ماه حسين پاكدل در منزل خود در كرج در حال استراحت بود كه ناگهان حال وي نامساعد شد بعد از انتقال به بيمارستاني در كرج مشخص شد كه وي سكته قلبي كرده است. وي ادامه داد: با پيگيري‌هاي صورت گرفته و تلاش تيم پزشكي به حمدالله خطر رفع شده حال وي مساعد است و هم‌اكنون در بخش CCU بيمارستان بستري است و هوشياري كامل دارد و مي‌تواند تكلم كند، اما ملاقات با وي ممنوع است. حسين پاكدل هنرمند 52 ساله تئاتر، سينما و مجري با سابقه تلويزيون است كه آخرين نمايش وي به نام حضرت والا در تماشاخانه ايرانشهر به روي صحنه رفته بود و هم اكنون نيز در حال آماده‌سازي متني نمايشي براي اجرا در فصل پاييز است.

!!

11. 4 کاربر از پست مفید شيخ الرييس سپاس کرده اند .

kajol.ss (۰۴-۱۳۹۰-۱۹),khashayar (۰۵-۱۳۹۰-۰۵),Shaqayeq (۰۵-۱۳۹۰-۰۵),SogandAbi (۰۵-۱۳۹۰-۰۵)

آخرین بازدید
    ۰۳-۱۳۹۲-۲۵ [ ۱۸:۵۰]
    شماره عضویت
    391
    عنوان کاربر
    Banned
    بازیکن محبوب
    تمام دروازه بان هاي دنيا، فرهادمجیـدی ، كـاكـا
    مربی محبوب
    اسـطـوره بـیــاد مــانـدنــی نـاصـر حـجـازی ، پــورحـ
    میانگین پست در روز
    3.96
    سپاس ها
    65,488
    سپاس شده 61,029 در 16,218 پست
    نوشته های وبلاگ
    6

ازدواج دوم محمدرضا شریفی نیا ...

محمدرضا شريفي‌نيا اين روزها حال و روز خوشي ندارد! مدتي است شايعه شده او با بازيگر سينماي ايران «رز رضوي» ازدواج كرده و حتي ماه عسل‌شان را هم در مكه گذرانده‌اند!

محمدرضا شريفي‌نيا اين روزها حال و روز خوشي ندارد! مدتي است شايعه شده او با بازيگر سينماي ايران «رز رضوي» ازدواج كرده و حتي ماه عسل‌شان را هم در مكه گذرانده‌اند! حالا راست يا دروغش به گردن راوي، اما اين‌كه از سير تا پياز زندگي يك هنرمند شناخته شده را به حراج بگذاريم، كار درستي است؟ محمدرضا شريفي‌نيا در واكنش به اين صحبت‌ها چنين گفته: «چه خوب است خبرنگاران، همان‌گونه كه براي گرفتن يك مصاحبه يا خبر كاري، بارها و بارها با هنرمندان تماس مي‌گيرند و تا نرسيدن به مقصود دست از تلاش برنمي‌دارند، قبل از انتشار اخبار مربوط به زندگي خصوصي آدم‌ها نيز همين سماجت را براي تاييد خبر به كار گيرند تا باعث اشاعه اطلاعات غلط نشوند. سرك كشيدن در زندگي خصوصي مردم كار ناشايستي است اما انتشار خبر كذب گناهي نابخشودني‌تر است.

اميدوارم از اين پس نسبت به انتشار اخبار نادرست از زندگي ديگران همان‌گونه رفتار كنيد كه مايل هستيد با زندگي خودتان رفتار شود.» البته قبل از اين اتفاقات، چند وقت پيش وقتي محمدرضا شريفي‌نيا به همراه دخترش مليكا براي ديدن كنسرت يكي از گرو‌ه‌هاي مشهور پاپ به سالن برج ميلاد رفته بودند، به دلايل نامعلومي از سوي ‌مردم حاضر در مراسم به شدت هو شدند، به‌طورى كه با كمك مسئولان برگزارى كنسرت از يكى از در‌هاى اضطرارى سالن به سرعت خارج شدند!

منبع : مجله سیب سبز

13. 4 کاربر از پست مفید SogandAbi سپاس کرده اند .

alireza_blue (۰۵-۱۳۹۰-۰۵),khashayar (۰۵-۱۳۹۰-۰۵),Shaqayeq (۰۵-۱۳۹۰-۰۵),بهنام (۰۵-۱۳۹۰-۰۵)

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    211
    عنوان کاربر
    I'm a very Neat Monster
    بازیکن محبوب
    يكي مرغ چمن بود ...
    مربی محبوب
    ...كه جفت دل من بود
    میانگین پست در روز
    2.16
    سپاس ها
    13,938
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Vaaaaay

یا للعجب: داوود ن‍ژاد به ملكه بريتانيا نامه نوشت!

کارگردان فیلم‌های سینمایی «مرهم» و «نیاز» با نگارش نامه‌ای خطاب به ملکه بریتانیا خواستار توجه او به جوانان این کشور شد.
    علیرضا داودنژاد در این نامه با اشاره به اتفاقات اخیر در انگلیس خطاب به ملکه بریتانیا نوشته است: «بچه‌های این روزگار به دلسوزی مادرانه بیشتری نیاز دارند. بچه‌هایی که به افسون تبلیغات دل داده‌اند دائما بیشتر و بیشتر می‌خواهند، اما هر روز جیب‌هایشان را تهی‌تر و تهی‌تر می‌یابند.»

او در ادامه نوشته است: «این دنیایی است که ما ساخته‌ایم. بچه‌هایی که بی‌پروا غارت می‌کنند و آتش می‌زنند و به پلیس حمله می‌برند از نیرویی به حساب نیامده حکایت می‌کنند که اگر به کار ساختن آینده نیاید به کار ویران کردن آن خواهند آمد.»
    در بخش دیگر این نامه آمده است: «چه خوب اگر چنین نیروی سرشاری به سوی ابداع و ابتکار و خلاقیت هدایت شود تا بتواند برای خود و هم‌نسلانش فردایی بهتر بسازد و چه بد اگر شعله‌های این آتش در زیر خاکستر دیروز به بند کشیده شود. بسیاری از آن‌ها که به آینده‌ای بهتر برای بشریت امید بسته‌اند از شما توقع دارند برای بچه‌های عاصی بریتانیا چهره‌ای مادرانه و دستی نوازشگر و بخشنده داشته باشید.»
    خبر آنلاين

!!

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    211
    عنوان کاربر
    I'm a very Neat Monster
    بازیکن محبوب
    يكي مرغ چمن بود ...
    مربی محبوب
    ...كه جفت دل من بود
    میانگین پست در روز
    2.16
    سپاس ها
    13,938
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Vaaaaay

ورود آقايان ممنوع اخراجي ها3 را در تهران گرفت و جدایی نادر از سیمین را در فروش کل کشور

بدين ترتيب ورود آقايان ممنوع به پرفروش ترين فيلم سينماهاي تهران تبديل شد.

ميزان فروش فيلم " ورود آقايان ممنوع" پس از هفت هفته به رقمي معادل 3 ميليارد و 770 ميليون تومان رسيده است.
    علي سرتيپي مدير عامل فيلم ايران و مدير بخش فيلم‌هاي "ورود آقايان ممنوع" و سيزده 59 با اعلام اين مطلب افزود: با آنكه نمايش فيلم‌هاي " ورود آقايان ممنوع " و سيزده 59 از گروه‌هاي سينمايي خارج شده است اما اين فيلم‌ها همچنان با استقبال مخاطبان روبه رو هستند.
    وي ادامه داد: فيلم "ورود آقايان ممنوع" در هفته هشتم در تهران به رقمي معادل 2 ميليارد و 330 ميليون تومان (اخرين خبري كه ديدم 2.700 رو رد كرده بود) و در شهرستان‌ها به يك ميليارد و 400 ميليون تومان رسيده است و اين هم در حالي اتفاق مي‌افتد كه ماه رمضان آغاز شده است.
    سرتيپي تاكيد كرد: شب گذشته ميزان فروش فيلم "ورود آقايان ممنوع" 50 ميليون تومان بوده است.
    همچنين فيلم سيزده 59 تا امروز در تهران 180 ميليون تومان و در شهرستان‌ها 300 ميليون تومان فروخته شده است.
    سرتيپي با اشاره به موفقيت ساير فيلم‌هاي اكران شده گفت: فيلم جدايي نادر از سيمين كه مجددا به صورت تك سانس در سينماي عصر جديد و ايران اكران شده است با استقبال خوبي از طرف مخاطبان روبه رو شده است.
    گفتني است كه پيش از ورود فيلم" ورود آقايان ممنوع" تنها فيلم اخراجي‌هاي 3 به رقمي معادل فروش 2 ميليارد و 272 ميليون تومان در تهران رسيده بود.

ايلنا

----------------------

با گذشت بیش از 2 ماه از آغاز اکران «ورود آقایان ممنوع»، این فیلم همچنان گیشه پررونقی دارد. - سومین ساخته رامبد جوان که ظاهرا ساخت قسمت دومش نیز در دستور کار قرار گرفته، به زودی به مجموع فروش 5میلیارد تومان در تهران و شهرستان ها می رسد که رقم فوق العاده ای است.

!!

ویرایش توسط شيخ الرييس : ۰۵-۱۳۹۰-۳۱ در ساعت ۲۱:۴۸

16. کاربر روبرو از پست مفید شيخ الرييس سپاس کرده است .

SogandAbi (۰۶-۱۳۹۰-۰۱)

آخرین بازدید
    ۰۸-۱۳۹۷-۱۱ [ ۱۰:۱۷]
    شماره عضویت
    7491
    عنوان کاربر
    مدیر بخش فوتبال خارجی - متعصب ترین کاربر آبی دلان از دید کاربران در "انتخابات سالانه برترین های آبی دلان در سال 93"
    بازیکن محبوب
    مجتبی جباری
    مربی محبوب
    ناصرخان-منصورخان-امیرخان
    میانگین پست در روز
    2.77
    سپاس ها
    18,025
    سپاس شده 43,693 در 8,478 پست

ویترین امتیازات

مهران مدیری پس از هدیه تهرانی، مهناز افشار و بهرام رادان به ليست «پل چوبی» پیوسته است و قرار است پس از انجام توافقات نهايي با عقد قرارداد بازي خود را در اين فيلم سینمایی شروع كند.
    گویا مدیری در این فیلم برخلاف نقش های اخیرش که آخرین آنها «دایره زنگی» بود، نقشی کاملا جدی دارد و در نقش یک استاد دانشگاه بازی خواهد کرد.
    فیلمنامه «پل چوبی» را کرمپور همراه با خسرو نقیبی نوشته است.

بر روی صورت افراد در عکس کلیک کنید تا به آن‌ها برچسب بزنید.

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

با تو انگار تو بهشتم

آخرین بازدید
    ۰۸-۱۳۹۷-۱۱ [ ۱۰:۱۷]
    شماره عضویت
    7491
    عنوان کاربر
    مدیر بخش فوتبال خارجی - متعصب ترین کاربر آبی دلان از دید کاربران در "انتخابات سالانه برترین های آبی دلان در سال 93"
    بازیکن محبوب
    مجتبی جباری
    مربی محبوب
    ناصرخان-منصورخان-امیرخان
    میانگین پست در روز
    2.77
    سپاس ها
    18,025
    سپاس شده 43,693 در 8,478 پست

ویترین امتیازات

تازه‌ترین وضعیت فیلم‌های توقیفی از زبان علیرضا سجادپور:

«پاداش»/ کمال تبریزی: هنوز اصلاحات لازم انجام نشده است.

«خانه پدری»/ کیانوش عیاری: هنوز اصلاحات لازم انجام نشده است. در این مورد وارد جزییات نمی‌شوم اما همین قدر بدانید که اصلاحات فیلم زیاد نبوده و در حدی است که به کلیت فیلم آسیبی وارد نشود.
    ...

«صد سال به این سالها»/ سامان مقدم: تقریبا مشکلات اصلاحی فیلم رفع شده و به زودی اکران خواهد شد ولی زمان اکران هنوز قطعی نشده است.

«گزارش یک جشن»/ ابراهیم حاتمی‌کیا: مشکل خاصی برای اکران ندارد

«زادبوم»/ ابوالحسن داوودی: فکر می کنم با انجام آخرین اصلاحات به زودی اکران خواهد شد.

«خیابانهای آرام»/ کمال تبریزی: مشکل خاصی برای اکران ندارد.

«شیرین» و «کپی برابر اصل»/ عباس کیارستمی: هر دو فیلم اصلاحات معدودی داشته‌اند و برای پخش در برنامه اکران مخاطب خاص آماده می‌شوند.

با تو انگار تو بهشتم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع