*** به آبـي دلان خـوش آمديـد ***

صفحه 57 از 67 نخستنخست ... 4754555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 667

موضوع: خبر ورزشی

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    578
    عنوان کاربر
    معین سابق - دومین کاربر فعال انجمن
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo,kaka
    میانگین پست در روز
    2.05
    سپاس ها
    16,272
    سپاس شده 9,036 در 5,938 پست
    حالت من
    Nafaskesh

Isn - فرهاد مجيدي مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: هيج مشکلي با نيمکت نشيني ندارم و به عنوان کاپيتان استقلال فقط به موفقيت تيم فکر مي کنم. تلاش مي کنم تا با جديت در تمرينات، بتوانم خودم را به مربيان و ترکيب اصلي تيم تحميل کنم.

2. # ADS
    Circuit advertisement

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    578
    عنوان کاربر
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo,kaka
    میانگین پست در روز
    2.05
    سپاس ها
    16,272
    حالت من
    Nafaskesh

Isn - «محمد *****ى» عضو فعال هيأت مديره باشگاه پرسپوليس در خصوص برخى مشكلات و حاشيه هاى به وجود آمده طى روزهاى اخير در مصاحبه اى با سايت باشگاه پرسپوليس گفت: وضعيت پرسپوليس ايده آل بوده و هيأت مديره سعى مى كند تا بهترين شرايط را براى مدير عامل، كادر فنى و بازيكنان بوجود آورد. *****ى در مورد مشكلات فنى تيم نيز اظهار داشت: مسائل فنى تيم بر عهده سرمربى است اما اميدوارم اين تيم با رفع نقاط ضعف و بازيهاى خوب و نتايج مطلوب بتواند در جايگاه واقعى خود قرار گيرد اما افرادى هستند كه علاقه اى به موفقيت پرسپوليس ندارند و مى خواهند تحت هر شرايطى اوضاع را به گونه اى ديگر جلوه دهند و جلوى پيشرفت اين تيم را بگيرند. عضو هيأت مديره پرسپوليس ادامه داد: اين افراد از رقباى سرخپوشان بوده و پيش از اين نيز به دلايل مختلف سعى مى كردند تا اذهان عمومى را نسبت به عملكرد تيم و باشگاه منفى جلوه دهند. عده اى نيز شايد ناآگاهانه در برخى رسانه ها اين اخبار و شايعات را درج مى كنند كه ما در اينجا به آنها تذكر داده و اعلام مى داريم كه اگر اين اخبار و شايعات تشديد شود از طريق مراجع قانونى با آنها برخورد خواهيم كرد.وى افزود: هيأت مديره پرسپوليس با هماهنگى هاى لازم با مدير عامل باشگاه و سازمان تربيت بدنى بهترين تصميمات و راهكارها را در راه رسيدن اين تيم به قله هاى موفقيت در آسيا بكار بسته و هيچ مشكلى در اين بين احساس نمى شود و ما نيز از هواداران پر شور پرسپوليس تقاضا داريم به هيچ يك از اين حاشيه ها توجه نكنند و اخبار صحيح را تنها از طريق سايت رسمى باشگاه پرسپوليس دنبال كنند. *****ى در پايان گفت: اعضاى هيأت مديره، مدير عامل، كادر فنى و بازيكنان تيم پرسپوليس نهايت سعى و تلاش خود را بكار بسته اند تا بتوانند رضايت هواداران اين تيم را جلب كنند و اميدواريم با دعاى خير آنها اين تيم بهترين نتايج را كسب كرده و در بهترين شكل ممكن براى رقابتهاى جام باشگاههاى آسيا آماده شود.

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    578
    عنوان کاربر
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo,kaka
    میانگین پست در روز
    2.05
    سپاس ها
    16,272
    حالت من
    Nafaskesh

Isn - سرتيپ كريم ملاحى اظهار داشت: مى دانيم پرسپوليس تحت فشار است اما داوران بايد در ديدار ما با پرسپوليس عدالت را رعايت كنند.مديرعامل باشگاه صباى قم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزارى فارس، تأكيد كرد: تمام ديدارهاى ليگ برتر سخت است اما مسابقه با پرسپوليس و استقلال شرايط حساس ترى دارد. پرسپوليس تيم منسجمى دارد اما با توجه به شكستى كه هفته گذشته خورد شرايط خوبى ندارد. وى افزود: صباى قم نيز از نظر شخصيتى بازيكن و جايگاه دستكمى از پرسپوليس ندارد. ما نيز مانند اين تيم در ليگ قهرمانان حضور داريم و حريف سختى هستيم. مديرعامل صباى قم اضافه كرد: در اين ديدار به دنبال تثبيت جايگاه خود هستيم اما همانطور كه گفتم، شرايط ۲ تيم برابر است. دست اندركاران بايد اين مسأله را به خوبى درك كنند. ملاحى با اشاره به مسأله داورى عنوان كرد: به اين موضوع اعتقاد داريم كه داوران زحمتكش پرتلاش و پاك هستند و حق را به حقدار مى دهند. اميدوارم در ديدار پرسپوليس و صبا عدالت از سوى تيم داورى در ميدان به طور كامل اجرا شود و نتيجه را مسايل فنى تعيين كند. وى تاكيد كرد: مهمترين مسأله نحوه قضاوت داوران است. تا كنون در اين باره صحبت نكرده ام اما مى دانم پرسپوليس به دليل نتايجى كه كسب كرده، تحت فشار است. اين فشار از سوى هوادارانش و مطبوعات است. خواهان اجراى كامل عدالت در زمين هستم. مى دانم رحيم رحيمى مقدم نيز بى طرف قضاوت خواهد كرد. مدير عامل اسبق باشگاه پاس در خصوص اينكه داور از سوى تماشاگران پرسپوليس در جريان مسابقه تحت فشار قرار مى گيرد، گفت: كميته انضباطى در برخورد با تماشاگران خاطى بسيار خوب عمل مى كند و به دنبال برقرارى آرامش در ورزشگاه ها است. داوران با آرامش خيال كار كنند و تحت تاثير قرار نگيرند. ملاحى درخصوص بازيكنانى مثل شيث رضايى كه اختلاف هايى با افشين قطبى سرمربى پرسپوليس داشته است، اظهار داشت: به اين بازيكنان گفته ايم گذشته را فراموش كنند و مصلحت صبا را در نظر بگيرند. آنها بازيكنان حرفه اى هستند و قرارداد دارند و بايد در مسابقه با پرسپوليس شايستگى هاى خود را اثبات كنند. اين ديدار، محلى براى تسويه حساب هاى گذشته و بازگشت گذشته نيست. چهارشنبه 15 آبان 1387

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    578
    عنوان کاربر
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo,kaka
    میانگین پست در روز
    2.05
    سپاس ها
    16,272
    حالت من
    Nafaskesh

Isn - داريوش مصطفوى مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: اميدوارم هواداران ما از مسائل مطرح شده در برنامه ۹۰ دلگير نشده و پنجشنبه به خوبى از پرسپوليس حمايت كنند.وى همچنين اظهار داشت: من براى برنامه سازان تلويزيونى احترام ويژه اى قائلم و آرزو مى كنم تمامى آنها بدون غرض ورزى فعاليت كنند. مصطفوى با اشاره به برنامه ۹۰ و طرح اين سوال كه از بين مديريت، بازيكنان و كادر فنى كدام مقصر ناكامى هاى اخير پرسپوليس هستند، ادامه داد: طرح اينگونه سوالات در فاصله ۳ روز مانده به مسابقه يك تيم در ليگ درست نيست و باعث كاهش روحيه اعضاى تيم مى شود. مصطفوى ادامه داد: من وظيفه داشته و دارم كه تيم را براى حضورى موفق در ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا تقويت كنم و در فصل جارى ۱۲ بازيكن زبده كه از بهترين ها هستند را جذب كردم كه فكر مى كنم اقدامى كم نظير است. وى خاطرنشان كرد: به قطبى و كادر فنى پرسپوليس اعتماد قلبى داشته و مطمئنم پرسپوليس حرف هاى زيادى براى گفتن در ايران و آسيا دارد.

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    578
    عنوان کاربر
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo,kaka
    میانگین پست در روز
    2.05
    سپاس ها
    16,272
    حالت من
    Nafaskesh

Isn - صادق ورمزيار مربى تيم فوتبال صبا باترى قم گفت: شيث علاقه اى به بازى مقابل پرسپوليس ندارد! با توجه به اين كه پرسپوليس سال ها تيم شيث بوده طبيعى است كه بازى كردن در مقابل اين براى وى سخت است و از اين رو وى زياد دوست ندارد مقابل تيم ثابقش بازى كند. وى ادامه داد: تيم ما بعد از هفته چهارم هيچ باختى نداشته و از آنجايى كه بازى مقابل پرسپوليس سختى خاص خودش را دارد اما براى پيروزى در اين ديدار برنامه داريم . وى در خصوص پرسپوليس تاكيد كرد: پرسپوليس ازبازيكنان چهره و مربيان بزرگى سود مى برد كه مطمئنا آنها هم روى امتيازات اين بازى حساب باز كرده اند . مربى تيم فوتبال صبا باترى اضافه كرد: با شناختى كه از اين تيم داريم دقيقا نقاط ضعف آنها نقاط قوت تيم صبا است و از اين لحاظ براى گرفتن ۳ امتياز مشكلى نداريم. وى با اشاره به اينكه شيث همچنان در قلب هواداران پرسپوليس جاى دارد ، تصريح كرد: رضايى بازيكن با تكنيك و خلاقى است كه زحمات زيادى براى پرسپوليس كشيده و همچنان در قلب هواداران جا دارد اما بالاجبار بايد تمام توانش را براى صبا بگذارد. ورمزيار ادامه داد : اميدوارم كه حضور شيث در تيم ما هيچ حاشيه اى در اين بازى ايجاد نكند و هر ۲ تيم با ارائه يك فوتبال زيبا به آنچه مستحق هستند برسند. وى در خصوص وضعيت صبا گفت: با پتانسيلى كه صبا باترى دارد بدون شك در پايان فصل جزو ۳ تيم بالا نشين جدول رده بندى خواهيم بود.

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    578
    عنوان کاربر
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo,kaka
    میانگین پست در روز
    2.05
    سپاس ها
    16,272
    حالت من
    Nafaskesh

Isn - مهدى تاج رئيس كميته تيم هاى ملى گفت: هميشه باخت ها بى پدر و مادر بودند اما طبيعى است كه ما مسئوليت حذف تيم جوانان را مى پذيريم. وى درباره عملكرد تيم جوانان و حذف از رقابت هاى قهرمانى آسيا اظهار كرد: منتظر هستيم كه اين تيم امروز سومين بازى اش را انجام دهد، با اين حال دوشنبه در كميته تيم هاى ملى در غياب بعضى از دوستان بحث مفصلى درباره عملكرد اين تيم داشتيم. نائب رئيس اول فدراسيون فوتبال افزود: در جلسه اخير تصميم گرفتيم كه پس از بازگشت تيم جوانان «نيكوليچ» گزارشى درباره عملكرد كادر فنى ارائه دهد. تاج با بيان اينكه مقابل ژاپن و عربستان بد باختيم، گفت: معتقدم كه مى توانستيم بهتر از اين عمل كنيم. ضمن اينكه احساسم اين است كه كادرفنى هم مى توانست بهتر عمل كند. چيزى كه در اين مسابقات ديده شد، اين بود كه نقطه قوت ما ناحيه ضربه پذيرمان شد. ما پيش از سفر تيم ملى روى بازيكنانى كه در ليگ بازى مى كردند، حساب باز كرده بوديم اما از اين ناحيه ضرر ديديم و اين براى تيم مشكل ايجاد كرد. با اين حال بايد بگذاريم نيكوليچ به ايران بازگردد و گزارشش را بشنويم. وى در پاسخ به اين سؤال كه آيا همچنان به سرمربيگرى نيكوليچ در تيم اميد براى بازى هاى مقدماتى المپيك لندن اعتقاد داريد، گفت: بايد در اين باره در كميته تيم هاى ملى صحبت شود. وى درباره انتقادهاى مسعود معينى به جدا شدن تيم جوانان از كميته جوانان فدراسيون و عملكرد «نبى» دبير فدراسيون گفت: معينى انسان زحمت كشى است و كارنامه قابل قبولى هم دارد اما درست نيست كه اختلاف هايى كه بعضاً وجود دارد را به رسانه ها بكشاند. من هم اين مسأله را به معينى گفتم. تاج افزود: زمانى كه تصميم گرفتيم به صورت موقت تيم نوجوانان و جوانان از كميته جوانان جدا شوند به اين دليل بود كه اختلاف هايى به لحاظ برنامه ريزى براى تيم ها وجود داشت و ما احساس كرديم كه شايد اين تيم ها نتوانند با اين اختلاف ها به موفقيت برسند. بنابراين تصميم گرفتيم به صورت موقت اين ۲ تيم را از بدنه كميته جوانان جدا كنيم اما اين بدين معنى نيست كه هميشه اين ۲ تيم از كميته جوانان دور بمانند چرا كه براساس قانون مسئوليت اين ۲ تيم برعهده ى كميته جوانان است. وى در پاسخ به اين سؤال كه چگونه براى تاجر ايرانى مقيم امارات به عنوان مربى تيم جوانان كارت صادر شد و او بر روى نيمكت تيم ملى نشست؟! گفت: ايشان مربى نبوده است و درباره صادر شدن idكارت و حضورش بر روى نيمكت نيز بايد دوستان به ايران برگردند و ما از آنها سؤال كنيم.

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    578
    عنوان کاربر
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo,kaka
    میانگین پست در روز
    2.05
    سپاس ها
    16,272
    حالت من
    Nafaskesh

Isn - مجيد فرخزادى سخنگو و عضو هيأت مديره باشگاه پرسپوليس طى اظهار نظرى گفت: من در هيأت مديره يك رأى دارم كه آن را به حمايت از قطبى اختصاص مى دهم.وى همچنين افزود: مى دانم كه قطبى شخصى نيست كه به خاطر يك بازيكن موقعيت خود را به خطر بيندازد و به دليل شناختى كه از وى و تفكرات فنى اش دارم از او حمايت مى كنم.او ادامه داد: از ماركو شناخت كاملى ندارم اما او باعث خريد ديكارمو شد و بدون شك بايد جوابگوى خريد اين بازيكن هم باشد. او تا به حال ۱۴۰ هزار دلار از قراردادش را دريافت كرده و ۵۰هزار دلار نيز براى او خانه و خودرو خريدارى كرديم . اين فرد بايد در مقابل اين هزينه ها پاسخگو باشد.

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    578
    عنوان کاربر
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo,kaka
    میانگین پست در روز
    2.05
    سپاس ها
    16,272
    حالت من
    Nafaskesh

نايب رييس فدراسيون فوتبال: به دنبال بازي با تيم ملي عمان هستيم

تهران IranSport.Net - مهدي تاج نايب رييس فدراسيون فوتبال گفت: کميته تيم هاي ملي به دنبال برگزاري يک ديدار دوستانه با تيم ملي فوتبال عمان است. فدراسيون فوتبال ايران در حال رايزني با فدراسيون فوتبال عمان است تا برنامه برگزاري اين ديدار دوستانه را نهايي کند. وي اظهارداشت: پيش از اين براي شرکت در يک تورنمنت چند جانبه با عمان دعوت شديم، اما به دنبال يک بازي دوستانه هم هستيم.
    وي در خصوص بازي تيم ملي ايران با امارات در چارچوب رقابتهاي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي تصريح کرد: براي برگزاري اين ديدار ابتدا به قطر مي رويم و پس از آن براي تطبيق شرايط آب و هوايي به کويت خواهيم رفت.
    تيم ملي فوتبال ايران در چارچوب رقابتهاي 2010 آفريقاي جنوبي روز 24 آبان ماه جاري در ورزشگاه آل مکتوم برابر امارات قرار خواهد گرفت.

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    578
    عنوان کاربر
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo,kaka
    میانگین پست در روز
    2.05
    سپاس ها
    16,272
    حالت من
    Nafaskesh

Isn - على كريمى هافبك تيم پرسپوليس طى اظهارنظرى گفت: صبا تيم قدرتمند و منسجمى است اما پرسپوليس چاره اى جز برد ندارد و براى رسيدن به آرامش بايد پيروز شود. وى همچنين عنوان كرد: چند بازى خانگى پشت سر هم در تهران داريم و بايد از اين بازى ها حداكثر امتيازات را كسب كنيم تا تيم به شرايط آرمانى برگردد. پرسپوليس براى راضى كردن هوادارانش بايد صبا را شكست دهد و من به پيروزى دراين بازى اطمينان دارم. وى ادامه داد: متأسفانه بازيكنان پرسپوليس در نواختن ضربات آخر به سمت دروازه حريفان تا حدودى مشكل دارند كه در طول هفته روى اين موضوع كار كرده ايم و فكر مى كنم در بازى مقابل صبا اين مشكل برطرف شود. كريمى خاطر نشان كرد: در اين بازى تمام بازيكنانمان را در اختيار داريم و هيچ بهانه اى براى عدم پيروزى مقابل اين تيم نداريم. افشين قطبى در طول هفته نقاط ضعف و قوت صبا را به ما متذكر شده است. براى شكست صبا برنامه ريزى كامل داريم و با حمايت تماشاگران مى توانيم يك پيروزى قاطع به دست بياوريم. كريمى در پايان گفت: براى پرسپوليس فرقى نمى كند مقابل چه تيمى قرار مى گيرد چون هدف ما قهرمانى است و بايد به صدر جدول برگرديم.

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    578
    عنوان کاربر
    بازیکن محبوب
    c.ronaldo,kaka
    میانگین پست در روز
    2.05
    سپاس ها
    16,272
    حالت من
    Nafaskesh

Isn - عليرضا نيكبخت هافبك تيم پرسپوليس در مورد تقابل با شيث رضايى در بازى مقابل صباباترى گفت: من و شيث رضايى فصل قبل همبازى بوديم اما حالا مجبوريم مقابل يكديگر بازى كنيم و من نيز تحت هر شرايطى بايد در اين بازى پيروز شوم. وى همچنين عنوان كرد: براى من فرقى نمى كند مقابل چه تيمى و چه بازيكنى بازى مى كنم چون كار خودم را انجام مى دهم و فقط براى موفقيت پرسپوليس بازى مى كنم. بر خلاف شايعات من با هيچ بازيكنى اختلاف ندارم و از اينكه مقابل شيث رضايى بازى مى كنم خوشحال هم هستم. وى ادامه داد: صبا تيم خوب و قدرتمندى است اما پرسپوليس اصلاً به نام حريفش توجه نمى كند و فقط كسب ۳ امتياز براى ما اهميت دارد. نيكبخت خاطر نشان كرد: پرسپوليس بعد از شكست مقابل مقاومت از لحاظ روحى و روانى در شرايط بدى قرار گرفت و به همين دليل براى بازگشت به شرايط ايده ال بايد در اين بازى مقابل صبا پيروز شديم. هافبك پرسپوليس در پايان گفت: روز پنجشنبه با ارائه يك بازى مناسب و تماشاگر پسند صبا راشكست مى دهيم و يك گام ديگر به صدر جدول نزديك مى شويم پرسپوليس بايد نيم فصل اول را با كسب امتيازاتى مناسب به پايان برساند.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع