*** به آبـي دلان خـوش آمديـد ***

صفحه 33 از 67 نخستنخست ... 233031323334353643 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 667

موضوع: خبر ورزشی

آخرین بازدید
    ۰۵-۱۳۹۰-۱۶ [ ۱۲:۴۵]
    شماره عضویت
    273
    عنوان کاربر
    ستاره ليگ برتر
    میانگین پست در روز
    0.46
    سپاس ها
    1,140
    سپاس شده 2,275 در 1,005 پست

مدافع تيم ملي فوتبال امارات گفت: براي روياروي با تيم ملي ايران در تهران انگيزه بالايي داريم.

تيم هاي ملي ايران و امارات فردا در مرحله مقدماتي جام جهاني 2010 ديدار حساسي را برگزار مي كنند و نتيجه اين مسابقه براي صدرنشيني گروه 5 اهميت بسيار دارد.
    احمد دادا در مورد اين مسابقه مهم خاطر نشان كرد: براي ديدار با تيم ملي ايران مراحل آماده سازي را به خوبي پشت سر گذاشته ايم و انگيزه زيادي براي بازي كردن در ورزشگاه آزادي داريم.
    مدافع تيم ملي امارات ادامه داد: شرايط فعلي فوتبال امارات دهه گذشته تفاوت زيادي با ايران دارد و مقايسه كردن اين تيم با آنچه كه در چند سال اخير داشته اند اصلاً يكسان نيست.
    دادا گفت: در سال هاي اخير فوتبال كشورها نزديكي زيادي با يكديگر داشته اند و پيش بيني نتايج كار راحتي نيست و رقابت درسطح فشرده اي انجام مي شود.
    تيم هاي ملي ايران و امارات فردا ساعت 19 در ورزشگاه آزادي با يكديگر ديدار مي كنند.

2. # ADS
    Circuit advertisement

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    273
    عنوان کاربر
    ستاره ليگ برتر
    میانگین پست در روز
    0.46
    سپاس ها
    1,140

نايب رئيس باشگاه رئال مادريد تاكيد كرد: هيچ توافقي با با رونالدو نداشته‌ ايم و همچنان در حال مذاكره هستيم.

پدراگ مياتوويچ بازيكن اسبق رئال مادريد گفت: رونالدو تصميم گيرنده نيست و مهم نظر باشگاه منچستريونايتد است. اگر فرگوسن اجازه ندهد باشگاه انگليسي نيز مجوز انتقال وي را صادر نمي كند.
    وي افزود: همچنان تلاش مي كنيم او را به خدمت بگيريم و اگر به خاطر رونالدو تا آخرين دقايق از فصل نقل و انتقالات تابستاني، زمان صرف كنيم ضرر نكرده ايم.
    مياتوويچ در مورد خريد بازيكنان جديد گفت: كم اما مفيد، اين فلسفه ما در خريد بازيكنان اين فصل است و تلاش مي كنيم درست حركت كنيم.

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    273
    عنوان کاربر
    ستاره ليگ برتر
    میانگین پست در روز
    0.46
    سپاس ها
    1,140

رقابت هاي نوجوانان المپياد ورزشي ايرانيان تنها در بخش تالو برگزار خواهد شد.

دومين دوره رقابت هاي ووشو المپياد ايرانيان تيرماه سالجاري در شهر زنجان برگزار خواهد شد.
    طبق برنامه ريزي انجام شده اين رقابت هــا در 2 رده نــوجـوانــان و جوانان از 14 تيرماه آغاز مي شود.
    رده سني نوجوانان فقط در بخش تالو صورت مي گيرد كه بخش آقايان طي روزهاي 14 و 15 تير و بانوان در تاريخ 18 و 19 تيرماه برگزار مي شود. از هر استان در هر 2 رده آقايان و بانوان 4 تالوكار و جمعاًٌ 8 تالوكار مي توانند در بخش نوجوانان شركت كنند.
    مسابقات رده جوانان در هر 2 بخش تالو و سانشو انجام مي شود كه رده آقايان طي روزهاي 30 و 31 تير و اول مرداد برگزار خواهد شد و رده بانوان روزهاي 24 تا 26 تيرماه برگزار مي شود.
    مسابقات سانشو آقايان در رده جوانان از وزن 48- كيلوگرم تا وزن 80- كيلوگرم در 8 وزن انجام خواهــد شــد ولــي سانشو بانوان در رده جوانان در 4 وزن 48- كيلوگرم، 56- كيلوگرم، 60- كيلوگرم و 65- كيلوگرم به رقابت خواهند پرداخت.

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    273
    عنوان کاربر
    ستاره ليگ برتر
    میانگین پست در روز
    0.46
    سپاس ها
    1,140

لوئيز فيليپه اسكولاري كه مدعي شده هيچ تماسي از سوي مقامات چلسي دريافت نكرده گمانه‌زني‌ها در مورد پيوستنش به آبي‌هاي لندن را رد كرد. از هفته گذشته كه آورام گرانت اخراج شده نام‌هاي زيادي براي حضور در نيمكت چلسي مطرح شده كه يكي از مهم‌ترين آنها اسكولاري مربي فعلي تيم‌ملي پرتغال بوده. اسكولاري كه قراردادش با فدراسيون فوتبال پرتغال تا پايان يورو 2008 اعتبار دارد تأكيد كرد تا اتمام جام ملت‌ها نمي‌تواند براي آينده‌اش تصميم بگيرد. او به شبكه اسكاي اسپورت گفت: مشغول انجام كارهاي طبيعي با تيم‌ملي پرتغال هستم. اين طبيعي است كه در اواخر مدت قرارداد يك مربي نام تيم‌هاي مختلفي به گوش مي‌رسد اگر من تصميم بگيرم قطعاً به رئيسم منتقل مي‌كنم اما هنوز تصميم نگرفتم و مي‌خواهم با تمركز كامل تا پايان جام ملت‌ها به كارم ادامه دهم. منچسترسيتي هم تلاش مي‌كند با اسكولاري مربي سابق تيم‌ملي برزيل براي فصل آينده فوتبال جزيره به توافق برسد

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    273
    عنوان کاربر
    ستاره ليگ برتر
    میانگین پست در روز
    0.46
    سپاس ها
    1,140

استيلي اصلي‌ترين گزينه داخلي

حبيب كاشاني هفته پيش سعي بسياري در متقاعد كردن افشين قطبي براي ماندن داشت اما او تصميمش را گرفته بود و ديگر از دست كاشاني كاري ساخته نبود. مديرعامل پرسپوليس در فرودگاه هم پاسخگوي سؤالات خبرنگاران شد كه در اين باره سؤال‌هاي تكراري را مطرح مي‌كردند. ‌سرانجام افشين قطبي رفت؟ ما براي آوردن ايشان به ايران تلاش زيادي كرديم و به همين دليل خيلي دوست داشتيم باز هم بماند اما متأسفانه شرايط با ما يار نشد. قطبي زماني كه به ايران آمد براي خروج از كشور به خاطر سربازي نرفتنش مشكل داشت كه ما آن را هم با كمك فرماندهي نيروي انتظامي حل كرديم. ‌ شما چطور سراغ قطبي رفتيد؟ ببينيد ايراني‌هاي زيادي در سراسر دنيا هستند كه مي‌توانند به فوتبال كشور كمك كنند و هميشه نبايد به سراغ خارجي‌ها رفت، قطبي هم يكي از آنها بود. ادبيات گفتاري و رفتاري ايشان الگوي بسيار خوبي براي جامعه ورزش به حساب آمد. ‌خواسته‌هاي ايشان چه بود؟ افشين معتقد بود كادرفني و بسياري از بازيكنان بايد تغيير كنند. من هم تمام آنها را پذيرفتم و به او اختيار تام دادم اما او مي‌دانست كه با ماندنش خيلي‌ها بايد بروند و او اين را نمي‌خواست و خودش كنار رفت. ‌مشكل خانواده‌اش چه بود؟ خانواده‌اش فرهنگ مخصوص خودش را داشتند و ادامه اقامت تا اندازه زيادي برايش مشكل بود. ‌و حالا بحث جايگزين قطبي، چه كسي را مي‌آوريد؟‌ قطبي جايگزين خود را به ما معرفي كرد البته از ميان داخلي‌ها حميد استيلي شانس بيشتري دارد، خاكپور هم گزينه ديگري است، ضمن اين كه باشگاه به مربي ايراني اعتقاد دارد. ‌و ادامه كار باشگاه. تاريخ پرسپوليس نشان داده كه هيچ وقت به فرد متكي نبوده و قطعاً بدون من و قطبي هم به كارش ادامه مي‌دهد. تا امروز 121 بازيكن پيراهن اين تيم را پوشيده‌اند.

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    273
    عنوان کاربر
    ستاره ليگ برتر
    میانگین پست در روز
    0.46
    سپاس ها
    1,140

استيلي با دسته گل در مطارالدوبي

افشين قطبي به زبان نياورد اما در نگاهش مي‌توانستي موجي از انتظار را ببيني. مربي يك تيم موفق باشي 8- 7 بازيكن را به مدارج بالاتري از بازيگري رسانده باشي، از اينان - و بقيه نفرات - يك جمع قهرمان ساخته باشي و حالا كه مي‌خواهي بروي خودت باشي و خودت. نه از شاگردان خبري بود و نه از دستياران و همكاران. قطبي بابت حضور كاشاني و مشاورانش خوشحال شده اما مربي هميشه چشم‌انتظار شاگردانش است كه آن ساعت شب، در خواب ناز فرو رفته بودند. آيا ارزشش را نداشت كه به خاطر مربي‌شان، يك شب از خواب خود مي‌زدند؟ در فرودگاه دوبي، چهره افشين باز مي‌شود. او انتظار همه را مي‌كشيد غير از حميد استيلي را. حميد با يك دسته گل بزرگ از افشين استقبال كرد. ابوالفضل جلالي هم كنار استيلي بود. روبوسي استيلي و قطبي بسيار ديدني بود. خداحافظي‌شان را هم يك خداحافظي كامل و به معناي جدا شدن از يكديگر نبايد دانست. هم قطبي و هم استيلي از عبارت <به اميد ديدار> استفاده كردند. آيا خبري خواهد شد؟ قطبي در فرودگاه بين‌المللي امام كه به طرف هواپيما مي‌‌رفت گفت: كوه به كوه نمي‌رسد، آدم به آدم مي‌رسد. افشين اميدوار است دوباره در تهران مربيگري كند.

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    273
    عنوان کاربر
    ستاره ليگ برتر
    میانگین پست در روز
    0.46
    سپاس ها
    1,140

70 ميليون قطبي ماند

حبيب كاشاني خيلي سعي كرد وقتي قطبي ايران را ترك مي‌كند تمام مطالباتش را بدهد اما هرچه تلاش كرد زورش به پرداخت تمام طلب او نرسيد و مبلغي معادل 70 ميليون از پول او ماند تا در اولين فرصت پرداخت كند. هواداران پرسپوليس اميدوارند كه اين اتفاق به موقعش بيفتد تا دوباره شكايت او هم به شكايت بقيه مربيان گذشته اضافه نشود.

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    273
    عنوان کاربر
    ستاره ليگ برتر
    میانگین پست در روز
    0.46
    سپاس ها
    1,140

اگر او 2 ميليون دلا‌ر مي گرفت

چرا زوران گائيچ مي‌ماند و در تيم‌ملي واليبال ايران كار مي‌كند؟ چرا افشين قطبي مي‌‌رود و با پرسپوليس آرزوهايش را جست‌وجو نمي‌كند؟ يافتن پاسخ اين دو سؤال، حتماً تكليف ما را روشن نمي‌كند. اين‌كه گائيچ در ايران به زندگي و زندگي حرفه‌اي ادامه مي‌دهد، نشانه اين نيست كه همه‌چيز در سيستم ورزش ايران با آنچه در سر گائيچ مي‌گذرد، سازگار است و اين‌كه قطبي مي‌رود، الزاماً نشانه ناسازگاري او با اين سيستم در هر شرايطي نيست. شايد براي گائيچ بخشي از آنچه خواست مهيا شد، همانطور كه شايد براي ميروسلاو بلاژويچ اين اتفاق رخ داد. چيرو، مربي سال 1998 يك سال و اندي بعد از كسب عنوان بهترين مربي در جهان به ايران آمد. پير مرد در جست‌وجوي آرزوهايش به ايران آمده بود، آرزوهايي كوچكتر از آنچه پيش‌تر به دست آورده بود اما اين‌بار در ايران. مثال‌هاي ديگري نيز وجود دارد، مثل خاوير كلمنته كه زندگي در ايران را نپذيرفت، در پي آرزوهاي كوچكتري با امكانات حداقلي نبود و البته ويلاي خود در سواحل جنوبي اسپانيا را به كار در تيم‌ملي ايران ترجيح داد. افشين قطبي اما نه گائيچ است و نه بلاژويچ. او اگرچه اولين تجربه سرمربيگري‌اش را در پرسپوليس تجربه كرد اما خداحافظي‌اش از پرسپوليس براي ما پيام‌هايي داشت، پيام‌هايي كه شنيدنش از افشين قطبي در ذهن تأثيرگذارتر است گرچه حرف تازه‌اي نباشد. آنچه قطبي درباره امكانات در فوتبال ايران مطرح مي‌كند، همه مي‌دانيم، همه گفته‌ايم و گاه از تكرارش نااميد شده‌ايم. اما خداحافظي قطبي يا در واقع قهر او با اين فوتبال و با اين امكانات و تلخي اين خداحافظي براي ما با مردي كه محبوبيتي به كف آورد، بهانه‌اي است براي مطرح شدن صدباره اين بحث كه فوتبال ايران صاحب امكانات نيست يا چرا مردي مثل قطبي كار در امارات را به كار در ايران ترجيح مي‌دهد؟ آيا اينجا، اين لحظه، همان مكان و زماني نيست كه بايد در خود تغييري را پديد آورد. آيا در اين لحظه دوباره نبايد به ياد آورد كه كلمنته چرا به ايران نيامد يا چرا فدراسيون فوتبال ايران به جز كلمنته، مربي ديگري در اندازه كلمنته براي تيم‌ملي نيافت؟ آيا خداحافظي قطبي را بايد يك تصميم شخصي و بي‌ارتباط به امكانات پرسپوليس- يك تيم از فوتبال ايران - دانست و با پرداختن به اين‌كه گائيچ، بزرگتر و نامدارتر از قطبي، در واليبال ايران كار مي‌كند طعنه قطبي درباره امكانات فوتبال ايران را لوث كرد. شايد اگر قطبي با پيشنهاد 2 ميليون دلاري پرسپوليس مواجه مي‌شد، زندگي و زندگي‌ حرفه‌اي در پرسپوليس را مي‌پذيرفت اما ناتواني پرسپوليس در پرداخت 2 ميليون دلار- اين رقم فرضي- نيز به همان چيزي مربوط است كه لقب امكانات را برايش انتخاب كرده‌ايم. قطبي شايد اگر 2 ميليون دلار مي‌گرفت، از اين امكانات اندك چشم‌پوشي مي‌كرد، از دل شير حرف مي‌زد و از قهرماني اما وقتي او به اين چشم‌پوشي تن مي‌داد كه 2 ميليون دلار مي‌گرفت و وقتي يك باشگاه ايراني مي‌تواند 2 ميليون دلار براي استخدام مربي هزينه كند كه همه آن امكانات ديگر - امكاناتمدنظر قطبي- براي پرسپوليس فراهم شده باشد. قطبي رفت و يادگارش آن جام قهرماني براي پرسپوليس نبود، چون آنطور‌كه قطبي گفت ما بلد نبوديم از يك قهرماني لذت ببريم و از فرداي روز قهرماني درباره رفتن‌ها و ماندن‌ها، درباره پيشنهادات چند ميليون دلاري قطبي و... حرف زديم. قطبي رفت و يادگارش رفتار و گفتار متفاوتش با مربيان ايراني بود- همان رفتار و گفتاري كه از بهمن فروتن و احمد طوسي نيز ديده‌ايم- و يادگار ديگرش مطرح كردن بحث امكانات و بي‌علاقگي خانواده‌اش بود كه آموزه‌هايي در خود دارد. چرا زوران گائيچ مي‌ماند و در تيم‌ملي واليبال ايران كار مي‌كند؟ چرا افشين قطبي مي‌رود و با پرسپوليس آرزوهايش را جست‌وجو نمي‌كند؟ دوباره مي‌نويسم كه يافتن پاسخ اين دو سؤال، حتماً تكليف ما را روشن نمي‌كند. تكليف ما وقتي روشن مي‌شود كه فراتر از فكر كردن درباره دو تصميم شخصي و شايد در شرايط متفاوت اين دو مربي، در خاطر داشته باشيم كه نتوانستيم براي تيم‌ملي فوتبال ايران يك مربي درجه اول خارجي - آنچه مثل يك رويا شده است- استخدام كنيم، با كلمنته نيز به توافق نرسيديم، گائيچ هم يك مربي پروازي براي واليبال شده و كار براي تيم‌ملي واليبال را به عنوان يگانه حرفه خود نمي‌پذيرد و در روسيه نيز سرمربي يك تيم باشگاهي است و مردي در اندازه قطبي- بدون تجربه سرمربيگري پيش از حضورش در پرسپوليس- فقط حاضر است در تيم‌ملي ايران كار كند، نه در تيم‌هاي باشگاهي ايران، حتي در تيم قهرمان ايران. مسأله اين است!

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    273
    عنوان کاربر
    ستاره ليگ برتر
    میانگین پست در روز
    0.46
    سپاس ها
    1,140

قطبي : توي دهان من حرف نگذاريد

‌314 روز پيش بود كه هواداران زيادي از باشگاه پرسپوليس براي استقبال از افشين قطبي به فرودگاه مهرآباد آمدند و ديروز غير از كاشاني، رياضي، رسايي، راوندي و چند خبرنگار هيچ كس براي بدرقه قطبي به فرودگاه بين‌المللي امام(ره) نيامده بود و باز هم گلي به جمال آنها كه نگذاشتند سرمربي فصل گذشته پرسپوليس خيلي غريبانه‌تر كشور را ترك كند اما اين نكته جاي سؤال داشت كه چرا هيچ كدام از بازيكنان به خودشان زحمت آمدن تا فرودگاه را نداده بودند. از سعيد عزيزيان هم خبري نبود و اين اتفاق خوبي نيست. شك نكنيد اگر همين امروز قطبي اعلام كند قصد برگشتن دارد خيلي‌ها دوباره به استقبالش مي‌روند.‌ ساعت حدود 3 بامداد است كه قطبي به همراه همسرش به فرودگاه مي‌رسد. به قدري هيجان‌‌زده شده كه متوجه جابه‌جا شدن ساكش با يك مسافر آمستردام نمي‌شود و اگر تيزبيني كاشاني نبود شايد تمام سرمايه شخصي قطبي به هلند مي‌رفت. افشين با ديدن مسؤولان باشگاه كاملاً ذوق‌زده شد، خبرنگاران به سرعت به سراغش رفتند تا در آخرين دقايق حضورش در تهران آخرين حرف‌هايش را ضبط كنند. ‌باشگاه اصرار به رفتن شما داشت و ... اين اصرار شما است كه مي‌خواهيد اين را از زبان من بشنويد. من تصميم شخصي‌ام اين بود كه بروم و حتي اين تصميم به من اجازه نداد شرايطم را بگويم، ضمن اين كه نمي‌توانستم با اين امكانات موجود در آسيا براي پرسپوليس مقام كسب كنم. ‌‌به هرحال با تمام حاشيه‌هاي تلخي كه داشتيد رفتيد؟ من در اين مدت جز شيريني چيزي يادم نمي‌آيد چون خوشحالي هواداران برايم اهميت داشت و همين باعث مي‌شود كه فقط شيريني به يادم بيايد. ‌‌به نظر شما پرسپوليس فصل بعد با استيلي موفق مي‌شود؟ حميد مي‌تواند، چون سال‌ها در اين تيم بوده و آرزوي قلبي‌ام اين است كه موفق شود. ‌‌اما معمولاً مربياني كه از تيم‌ها مي‌روند دوست ندارند نفر بعدي نتيجه بگيرد. من اين طور نيستم. يك روز كه با گاس‌هيدينك كار مي‌كردم خيلي خوشحال بودم، دليلش را پرسيد گفتم تيم گالكسي پيروز شده به من گفت تو ديوانه‌اي بايد ناراحت باشي و من بهش گفتم مثل تو فكر نمي‌كنم. مطمئن باشيد اخبار پرسپوليس را پيگيري مي‌كنم و از پيروزي‌هايش شاد مي‌شوم. ‌‌الان چه احساسي داريد؟ خيلي سعي كردم جلوي اشك‌هايم را بگيرم. من با كشورم خداحافظي نمي‌كنم چون خيلي زود برمي‌گردم. در اين مدت مردم عشق و احساس‌شان را به من دادند، آنها را خيلي دوست دارم. ‌‌به هرحال شما پرسپوليس را قهرمان كرديد؟ من تنها نبودم. مسؤولان باشگاه، كادر فني، هواداران، دوستانم و بزرگاني مثل پروين كه در بازي با سپاهان با قلب بزرگش به ورزشگاه آمد و به قهرماني پرسپوليس كمك كرد. ‌‌بعضي‌ها به اين تصميم شما ايراد گرفتند؟ شايد بعضي بگويند من ترسيدم اما من شجاعانه تصميم گرفتم اكنون مي‌خواهم در كشورهاي ديگر كسب تجربه كنم. ‌‌در تيم جديدتان از بازيكنان ايراني استفاده مي‌كنيد؟ صددرصد چون ايران فوتباليست‌هاي خوب و باكيفيتي دارد. ‌‌آيا به ايران برمي‌گرديد؟ شك نكنيد، در ايران پرسپوليس تنها باشگاهي است كه در آن كار مي‌كنم، هر بازيكن يا مربي با يك بار حضور در پرسپوليس براي هميشه پرسپوليسي مي‌شود.

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    273
    عنوان کاربر
    ستاره ليگ برتر
    میانگین پست در روز
    0.46
    سپاس ها
    1,140

پاندف به لاتزيو احترام مي‌گذارد ‌

گوران پاندف مهاجم لاتزيو اعلام كرد به رغم توجه تاتنهام به قراردادش با لاتزيو كه تا سال 2010 اعتبار دارد احترام مي‌گذارد. اين بازيكن 24 ساله فصل خوبي را در لاتزيو پشت‌سر گذاشت و در 32 بازي 14 گل به ثمر رساند. پاندف پيش از اين مورد توجه بايرن‌مونيخ و بعد مورد توجه تاتنهام قرار گرفت. اما او گفت؛ درست است تاتنهام من‌را مي‌خواهد اما من مي‌خواهم در لاتزيو بمانم. كلوديو لوتيتو رئيس باشگاه لاتزيو تصميم گرفته به هيچ پيشنهادي براي خريد من گوش ندهد بنابراين من هم به قراردادم احترام مي‌گذارم و مي‌مانم. لاتزيو اين فصل نتايج نااميدكننده‌اي به دست آورد و در مكان نهم جدول به كار خودپايان داد. ‌

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع