*** به آبـي دلان خـوش آمديـد ***

صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345613 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 137

موضوع: Ctrl+v

آخرین بازدید
    ۰۴-۱۳۹۲-۱۶ [ ۲۱:۴۰]
    شماره عضویت
    6410
    عنوان کاربر
    Banned
    بازیکن محبوب
    فرهاد مجیدی -دلپیرو-رونالدو(CR7)
    مربی محبوب
    امیر قلعه نوعی
    میانگین پست در روز
    2.50
    سپاس ها
    2,999
    سپاس شده 13,116 در 6,761 پست

زندگي مثل ماشين لباسشويي ميمونه؛ هر كي تو كف يكيه :)

2. 3 کاربر از پست مفید blueblood سپاس کرده اند .

Blue Star (۰۱-۱۳۹۲-۲۸),Shaqayeq (۰۵-۱۳۹۱-۰۹),بهار (۰۵-۱۳۹۱-۰۸)

3. # ADS
    Circuit advertisement

آخرین بازدید
    ۰۸-۱۳۹۳-۱۵ [ ۱۰:۴۶]
    شماره عضویت
    10037
    عنوان کاربر
    جیگر
    میانگین پست در روز
    0.52
    سپاس ها
    3,902
    سپاس شده 3,488 در 1,129 پست
    حالت من
    Ashegh

غصه نخوریا.منم خوبم.فقط شبی خیلی ترسیدم عصبانی دیدمت.بهنام به اون مهربونی قاطی کنه دیگه ...
    شب از جایی شروع میشه

که تو چشماتو میبندی

5. 2 کاربر از پست مفید بهار سپاس کرده اند .

Blue Star (۰۱-۱۳۹۲-۲۸),Warner (۰۵-۱۳۹۱-۰۸)

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    6171
    عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    5.86
    سپاس ها
    70,392
    سپاس شده 33,086 در 15,780 پست
    حالت من
    Shad

ویترین امتیازات

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

=-=-=

ای بابا

7. 2 کاربر از پست مفید Shaqayeq سپاس کرده اند .

Blue Star (۰۱-۱۳۹۲-۲۸),بهار (۰۵-۱۳۹۱-۱۶)

آخرین بازدید
    ۰۲-۱۳۹۲-۰۵ [ ۲۳:۳۵]
    شماره عضویت
    9618
    عنوان کاربر
    بازيكن ليگ برتر
    میانگین پست در روز
    0.43
    سپاس ها
    2,454
    سپاس شده 4,820 در 1,171 پست

تیتر روزنامه های فردا : پرسپولیس از چنگ گهر گریخت. :d

9. 2 کاربر از پست مفید Warner سپاس کرده اند .

Blue Star (۰۱-۱۳۹۲-۲۸),بهار (۰۵-۱۳۹۱-۱۰)

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    6171
    عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    5.86
    سپاس ها
    70,392
    حالت من
    Shad

ویترین امتیازات

11. 3 کاربر از پست مفید Shaqayeq سپاس کرده اند .

Blue Star (۰۱-۱۳۹۲-۲۸),Warner (۰۵-۱۳۹۱-۱۵),بهار (۰۵-۱۳۹۱-۱۶)

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    10037
    عنوان کاربر
    جیگر
    میانگین پست در روز
    0.52
    سپاس ها
    3,902
    حالت من
    Ashegh

شب از جایی شروع میشه

که تو چشماتو میبندی

13. 2 کاربر از پست مفید بهار سپاس کرده اند .

Blue Star (۰۱-۱۳۹۲-۲۸),Shaqayeq (۰۵-۱۳۹۱-۱۹)

آخرین بازدید
    ۰۵-۱۳۹۸-۱۳ [ ۱۸:۳۳]
    شماره عضویت
    9726
    عنوان کاربر
    مدیر بخش فوتبال داخلی و مدیر بخش پیش بینی - برترین مدیر آبی دلان از دید کاربران در "انتخابات سالانه برترین های آبی دلان در سال 93"
    بازیکن محبوب
    بالاک
    مربی محبوب
    قلعه نويي
    میانگین پست در روز
    2.38
    سپاس ها
    20,846
    سپاس شده 30,340 در 5,898 پست
    نوشته های وبلاگ
    1

ویترین امتیازات

نشست خبري سرمربي تيم ملي ايران 2

سرمربي تيم ملي گفت: در جلسات هيئت رئيسه هرگز نگفتم که جام حذفي ايران برگزار نشود.

کي‌روش در ادامه کنفرانس مطبوعاتي خود در پاسخ به اين سؤال که آيا رقم قراردادها در فوتبال ايران بالا نيست و اين مسئله باعث نشده که بازيکنان براي حفظ سلامتي خود کمي محتاط بازي کنند، عنوان کرد: در مورد مطلب قراردادها بگويم که نظر خاصي ندارم. اين موضوع را بايد از مسئولين و مديران باشگاه‌ها بپرسيد و من نمي‌خواهم نظر شخصي خود را بدهم چرا که شايد لازم نباشد.

وي ادامه داد: در مورد سؤال دومتان بايد بگويم فکر نمي‌کنم بازيکنان تيم ملي محتاط‌تر بازي مي‌کنند چرا که همه حرفه‌اي هستند و سعي مي‌کنند بهترين عملکرد را ارائه دهند. من با بهترين بازيکنان دنيا کار کرده‌ام و ديده‌ام وقتي بازيکناني مثل زيدان، رونالدو و فيگو براي تيم وارد زمين مي‌شود، تمام تلاش خود را مي‌کنند و براي تيم مي‌ميرند. اين بخاطر عِرقي است که به پيراهن تيم ملي دارد، در ايران هم همينطور است. مهم نيست که شما در جيب‌تان چقدر پول داريد مهم اين است که در مغز و قلب خود چه داريد و اين مسئله عامل پيشرفت است.

کي‌روش در مورد اينکه آيا در بازي با قطر اين مسئله مشاهده شد، گفت: بله، من ديدم که همه بازيکنان ما اشتياق برد دارند. مي‌خواهم به دو مسئله اشاره کنم. خوشحالم که اين سؤال را پرسيديد و باعث شديد من اين دو مسئله را به ياد بياورم. مطلبي که من مي‌خواهم بگويم بهانه نيست و قصد توجيه ندارم. از عملکرد تيم در ديدار با قطر راضي نبودم اما همانطور که به ياد داريد ما در ديدار برابر قطر بازي را در اختيار خودمان داشتيم.

سرمربي تيم ملي اضافه کرد: حدود 16 يا 17 کرنر نصيب ما شد. در اين مسابقه دائما در حال حمله بوديم. ديديد که قطر با هدف کسب تساوي به ايران آمده بود. آنها دفاع مي‌کردند و مقابل دروازه ترافيک دفاعي مثل ترافيک تهران که يک طرفه است را ايجاد کرده بودند. باز هم مي‌گويم فکر مي‌کنم بايد بهتر باشيم و از بازي تيم رضايت نداشتم. ما در محوطه جريمه حريف به اندازه کافي تشنه گل‌زني نبوديم که بخواهيم از حملات استفاده کنيم و به گل برسيم.

سرمربي تيم ملي خاطرنشان کرد: من نمي‌توانم بازيکنان را محکوم کنم چرا که پس از پشت سر گذاشتن يک فصل طولاني و فصلي که بازي‌هاي زيادي در آن انجام داديم و فصل درستي نبود، سرحال نبودند. بايد بپرسيم که آيا ما شرايط آماده سازي مناسب را داشتيم يا نه. شما فراموش کرديد وقتي ما براي انجام دو ديدار تدارکاتي به ترکيه سفر کرديم، بازيکنان پرسپوليس، استقلال و سپاهان که حدود 60 درصد تيم را تشکيل مي‌دهند در اختيار نداشتيم. باز هم يادآوري مي‌کنم که قصد توجيه ندارم چرا که من هم از تيم راضي نبودم ولي مهمترين چيزي که ديدم اين بود که بازيکنان در قلب خود از عملکردشان راضي نبودند و مطمئنا بايد در آينده نتيجه بهتري بگيريم.

کي‌روش در پاسخ به اين سؤال که با توجه به بيانيه‌هاي صادر شده به نظر مي‌رسد تيم ملي، سازمان ليگ و فدراسيون دچار مشکل شده‌اند و چه زماني اين مسئله خاتمه خواهد يافت، اظهار داشت: اگر مشکل و اختلافي است، از جانب من نيست. اکثريت رسانه‌هايي که فعاليت مي‌کنند اينجا حضور دارند. حتي يکي از خبرنگاراني که اينجا حضور دارد، نمي‌تواند بگويد که من با آنها تماس گرفتم و براي حل مشکلات خواستم صحبت کنم. اگر همچين کاري را من کردم يک نفر بلند شود و بگويد که من با او تماس گرفتم.

وي گفت: اگر مسئله مهمي در مورد فوتبال باشد، با رئيس فدراسيون، مسئولين فدراسيون و مسئولين سازمان ليگ حرف مي‌زنم تا اين موضوع را حل کنيم. آقاي بهروان تصميم گرفتند از طريق رسانه‌ها و روزنامه‌ها اين مسئله را حل کنند به همين خاطر من هم تصميم گرفتم تا از طريق رسانه‌ها و روزنامه‌ها صحبت کنم.

کي‌روش افزود: چند هفته پيش به اين نتيجه رسيدم که 13 آگوست زمان خوبي براي اينکه بازي‌هاي ليگ را برگزار کنيم، نيست. وقتي من به تمرين تيم‌ها مي‌روم بعضي از مربيان مي‌پرسند و به من اعلام مي‌کنند که کاري انجام بده چرا که ما نمي‌توانيم در آن روز بازي کنيم. سعي کردم با رئيس و دبير فدراسيون و بقيه اعضاي سازمان ليگ صحبت کنم تا اين مسئله حل شود اما ديديد که درست نشد و اتفاقي نيفتاد. پس من تنها کاري که کردم اين بود که سعي کردم کمک کنم، و پيشنهاد بدهم تا اين موضوع حل شود. نمي‌شود در آن تاريخ بازي کرد. تيم‌ها مي‌خواهند تمرين کنند، بليت بگيرند و براي انجام بازي هتل رزرو کنند به همين خاطر نشدني است که بازيکنان 27 آگوست به ايران برگردند و بخواهند در ليگ بازي کنند.

کي‌روش يادآور شد: اين مسئله بسيار آشکار است و لازم نيست فرگوسن يا مورينيو باشيد تا بتوانيد اين موضوع را بفهميد. مشخص است که بازيکنان بلافاصله پس از بازگشت نمي‌توانند بازي کنند. من سعي کردم به مربيان و بازيکنان ليگ کمک کنم اما الان متوجه شدم که بايد دفعه بعد سکوت کنم.

سرمربي تيم ملي در پاسخ به سؤال خبرنگاري که گفته بود در مورد جام حذفي صحبت کنيد، خاطرنشان کرد: اين هم يک نکته جالب ديگر است و بايد آن را براي شما بيان کنم. همانطور که مي‌دانيد ما فصل گذشته 18 تيم در ليگ برتر داشتيم و بازي‌هاي جام حذفي برگزار مي‌شد و تيم‌هاي درگير مسابقات ليگ قهرمانان آسيا و تيم ملي هم بودند.

کي‌روش گفت: تمام مربيان، بازيکنان و اعضاي حاضر در فوتبال ما مي‌دانند که زمان‌بندي مسابقات خيلي فشرده بود و البته سنگين تا جايي که مجتبي جباري و قاسم حدادي‌فر دچار آسيب‌ديدگي شدند. من سعي کردم پيشاپيش نظر خودم را بگويم و حتي وقتي براي اولين بار وارد ايران شدم در اولين نقطه‌نظر خود گفتم که ليگ ما بايد با 16 تيم برگزار شود و بايد تيم‌ها را کاهش دهيم.

وي اظهار داشت: با اعضاي هيئت رئيسه سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال صحبت کرديم و اکثريت به اين نتيجه رسيديم که در آن برهه نمي‌توانستيم ليگ را با 16 تيم برگزار کنيم اما تأکيد مي‌کنم که در جلسات با هيئت رئيسه اين نظر کارلوس کي‌روش نبود که در اين فصل جام حذفي را برگزار نکنيم و اين جام لغو شود.

کي‌روش عنوان کرد: اين سبک من نيست که بخواهم مسائل آن جلسه را عمومي کنم چون همه چيز محترمانه بود ولي اين نظر هيئت رئيسه بود که به طور موقت و تنها براي اين فصل جام حذفي برگزار نشود. از آن تاريخ به بعد تا به حال هيچکس با من در اين مورد صحبت نکرد و فقط در روزنامه‌ها هر روز مي‌خواندم که يک داستان جديد تعريف شده است. يک روز مي‌گفتند کي‌روش مخالف است و يک روز مي‌گفتند او مخالف نيست.

سرمربي تيم ملي تأکيد کرد: اگر شما نظر من را مي‌خواهيد مي‌گويم در حال حاضر بحث کردن در خصوص اين موضوع بي‌هدف و بي‌منطق است و بايد کاري کنيم که از ليگ و دست‌اندرکارانش حمايت شود تا بازيکنان خوبي داشته باشيم. يک بار ديگر مي‌گويم که در ماه‌هاي سپتامبر، اکتبر و نوامبر 9 امتياز حساس که حکم مرگ و زندگي را براي ما دارد پيش‌رو داريم و با ادامه اين بحث‌ها و صحبت‌ها زمان را از دست مي‌دهيم و وقت را مي‌کشيم. بايد تمام تمرکز و انرژي خود را بگذاريم که اين 3 ماه را با موفقيت پشت سر بگذاريم شما هم اگر در خصوص اين 9 امتياز صحبتي داريد به من بگوييد تا پاسخ آن را بدهم اما در مورد مسائل ديگر سؤال نپرسيد.

خبرنگاري گفت هدفتان از برگزاري اردوي مجارستان چيست و دستاورد شما چه خواهد بود که کي‌روش گفت: دو بازي خيلي مهم در پيش داريم که به من کمک مي‌کند انتخاب‌هاي درستي داشته باشم. اردوي مجارستان با توجه به اين که تازه در ابتداي فصل هستيم کمک مي‌کند تا شرايط بهتري داشته باشيم. در اين اردو مي‌خواهم دو بازيکن جديد را معرفي کنم که اين دو نفر قوچان‌نژاد و اميد نظري هستند و اميدوارم به عنوان پديده موفق شوند.

کي‌روش گفت: به خاطر مسائل پزشکي ترجيح داديم به مسعود شجاعي 15 روز فرصت بدهيم و از او دعوت نکرديم و دو بازي دوستانه با تونس و اردن ما فرصتي است براي بازيکناني که کمتر بازي کرده‌اند. مقابل اردن شرايط به شکلي ديگر است و در آنجا بازيکنان را براي بازي با لبنان انتخاب مي‌کنيم. هرچند به ما خبر داده‌اند که قبل از بازي مقابل کره جنوبي در يک ديدار دوستانه به مصاف کره شمالي برويم.

15. 3 کاربر از پست مفید mehdi_74 سپاس کرده اند .

Blue Star (۰۱-۱۳۹۲-۲۸),Shaqayeq (۰۵-۱۳۹۱-۱۹),بهار (۰۵-۱۳۹۱-۱۹)

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    6171
    عنوان کاربر
    مدیر انجمن
    میانگین پست در روز
    5.86
    سپاس ها
    70,392
    حالت من
    Shad

ویترین امتیازات

براي نشان دادن متن مخفي كليك كنيد

17. 2 کاربر از پست مفید Shaqayeq سپاس کرده اند .

Blue Star (۰۱-۱۳۹۲-۲۸),بهار (۰۵-۱۳۹۱-۱۹)

آخرین بازدید
    ۰۳-۱۳۹۲-۲۵ [ ۱۸:۵۰]
    شماره عضویت
    391
    عنوان کاربر
    Banned
    بازیکن محبوب
    تمام دروازه بان هاي دنيا، فرهادمجیـدی ، كـاكـا
    مربی محبوب
    اسـطـوره بـیــاد مــانـدنــی نـاصـر حـجـازی ، پــورحـ
    میانگین پست در روز
    4.08
    سپاس ها
    65,488
    سپاس شده 61,030 در 16,218 پست
    نوشته های وبلاگ
    6

جام نیوز: عادل فردوسی‌پور که به لندن رفته تا مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک را گزارش کند، در قسمتی از برنامه‌اش که عملکرد تکواندوکاران را بررسی می‌کرد گفت: «اتفاقات تکواندو اصلا خوب نبود. شاید اگر مهماندوست را به خاطر 2 میلیون تومان برکنار نمی‌کردند این اتفاقات نمی‌افتاد. اتفاقات تکواندو ایران در المپیک نشان می‌دهد به رضا مهماندوست ظلم شده و آه او تیم ملی را گرفته است.»

19. 3 کاربر از پست مفید SogandAbi سپاس کرده اند .

Blue Star (۰۱-۱۳۹۲-۲۸),Shaqayeq (۰۵-۱۳۹۱-۲۵),بهار (۰۵-۱۳۹۱-۲۲)

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    10037
    عنوان کاربر
    جیگر
    میانگین پست در روز
    0.52
    سپاس ها
    3,902
    حالت من
    Ashegh

پیشتر که چشم هایم بسته بود هیاهو می شنیدم.گمانم این بود که صدای انسان است چشم که باز کردم اما همه چیز دیدم جز انسان!!
    شب از جایی شروع میشه

که تو چشماتو میبندی

21. 2 کاربر از پست مفید بهار سپاس کرده اند .

Blue Star (۰۱-۱۳۹۲-۲۸),Shaqayeq (۰۵-۱۳۹۱-۲۵)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع