*** به آبـي دلان خـوش آمديـد ***

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین بازیگر سینمای ایران در حال حاضر ؟

رأی دهندگان
50. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • عزت الله انتظامی

9 18.00%
  • جمشید مشایخی

3 6.00%
  • باران كوثری

5 10.00%
  • گلشیفته فراهانی

9 18.00%
  • رضا كیانیان

5 10.00%
  • پرویز پرستویی

19 38.00%
  • محمدرضا فروتن

8 16.00%
  • بهرام رادان

8 16.00%
  • ترلان پروانه

1 2.00%
  • ترانه علیدوستی

3 6.00%
  • مهناز افشار

8 16.00%
  • محمد رضا گلزار

2 4.00%
  • نیکی کریمی

6 12.00%
  • امین حیایی

12 24.00%
  • هدیه تهرانی

9 18.00%
  • اکبر عبدی

7 14.00%
  • حامد بهداد

7 14.00%
  • گوهر خیر اندیش

3 6.00%
  • لیلا حاتمی

10 20.00%
  • هیچكدام ( حتما نام گزینه را در پاسخ به تاپیك بنویسید )

4 8.00%
نظرسنجی با انتخاب چندگانه
صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 78910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 100

موضوع: بازیگران سینمای ایران

آخرین بازدید
    ۰۸-۱۳۹۷-۰۲ [ ۰۱:۰۴]
    شماره عضویت
    8094
    عنوان کاربر
    rozeabi سابق
    بازیکن محبوب
    فورلان.ندود.مجیدی.جباری
    مربی محبوب
    فقط امیر قلعه نوعی
    میانگین پست در روز
    0.76
    سپاس ها
    5,844
    سپاس شده 6,151 در 2,266 پست
    حالت من
    Zodranj

رضا عطاران و پگاه اهنگران در فیلم ورود اقایان ممنوع بسیار خوش درخشیدند
    میتــرســم…
    کسـی بــوی ِ تنـت را بگیــرد
    نغمــه ِ دلـت را بشنــود
    و تو خــو بگیــری به مـــآنـدنـش!!!
    چـه احســآس ِخـط خطــی و مبـهـمـ یسـت!
    ایــن عــآشقــآنـه هــآی حســود مــن …

2. 4 کاربر از پست مفید Blue Star سپاس کرده اند .

blank user (۰۱-۱۳۹۱-۰۲),EL KING CR7 (۰۷-۱۳۹۱-۱۹),khashayar (۰۶-۱۳۹۱-۰۵),shayesteh (۱۱-۱۳۹۱-۳۰)

3. # ADS
    Circuit advertisement

آخرین بازدید
    [ ]
    شماره عضویت
    6366
    عنوان کاربر
    Banned
    میانگین پست در روز
    2.48
    سپاس ها
    6,916
    سپاس شده 12,945 در 6,077 پست
    نوشته های وبلاگ
    5
    حالت من
    Bitafavot

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

[برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید]

5. 7 کاربر از پست مفید blank user سپاس کرده اند .

CiTR!X (۰۶-۱۳۹۱-۰۵),EL KING CR7 (۰۷-۱۳۹۱-۱۹),Farhad (۰۲-۱۳۹۱-۱۸),khashayar (۰۶-۱۳۹۱-۰۵),neda_70 (۰۱-۱۳۹۱-۱۲),shayesteh (۱۱-۱۳۹۱-۳۰),SogandAbi (۰۲-۱۳۹۱-۱۹)

آخرین بازدید
    ۰۹-۱۳۹۸-۲۸ [ ۲۱:۴۰]
    شماره عضویت
    211
    عنوان کاربر
    I'm a very Neat Monster
    بازیکن محبوب
    يكي مرغ چمن بود ...
    مربی محبوب
    ...كه جفت دل من بود
    میانگین پست در روز
    2.16
    سپاس ها
    13,938
    سپاس شده 24,491 در 5,355 پست
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Vaaaaay

اولین حضور لیلا حاتمی در سینما، در فیلم سینمایی «کمال الملک» به کارگردانی علی حاتمی بود.
    به گزارش خبرآنلاین، لیلا حاتمی برای اولین بار سال ۱۳۶۲ با بازی در فیلم سینمایی «کمال‌الملک» به کارگردانی پدرش، وارد سینما شد. او در این فیلم نقش کودکی کمال‌الملک نقاش برجسته ایرانی را بازی می‌کرد. لیلا حاتمی در این فیلم ۱۱ ساله بود.

لیلا حاتمی در فیلم «کمال‌الملک» برای اولین بار سینما را در کنار بازیگرانی چون جمشید مشایخی، علی نصیریان، داوود رشیدی، محمدعلی کشاورز و عزت‌الله انتظامی تجربه کرد. او بعد از بازی در این فیلم، بعد از هفت سال دوری از سینما با «دلشدگان» مرحوم علی حاتمی به عرصه تصویر بازگشت.
    از کسی که مربیگری کار درجه چندم اوست، بیش از این نمی‌توان انتظار داشت

Life is good... I'm not at all unhappy!
    I'm quite content to go about my life believing in nothing...!
    With no fear that there might be something more out there!
    !!

7. 8 کاربر از پست مفید شيخ الرييس سپاس کرده اند .

EL KING CR7 (۰۷-۱۳۹۱-۱۹),Farhad (۰۲-۱۳۹۱-۱۸),khashayar (۰۶-۱۳۹۱-۰۵),Madmazel (۰۲-۱۳۹۱-۱۶),pantea (۰۶-۱۳۹۱-۲۳),SogandAbi (۰۲-۱۳۹۱-۱۹),مریم آبی ترین (۰۶-۱۳۹۱-۲۳),بهنام (۰۲-۱۳۹۱-۱۵)

آخرین بازدید
    ۰۸-۱۳۹۷-۱۱ [ ۱۰:۱۷]
    شماره عضویت
    7491
    عنوان کاربر
    مدیر بخش فوتبال خارجی - متعصب ترین کاربر آبی دلان از دید کاربران در "انتخابات سالانه برترین های آبی دلان در سال 93"
    بازیکن محبوب
    مجتبی جباری
    مربی محبوب
    ناصرخان-منصورخان-امیرخان
    میانگین پست در روز
    2.77
    سپاس ها
    18,025
    سپاس شده 43,693 در 8,478 پست

ویترین امتیازات

بدشانسی یعنی چی؟
    بدشانسی یعنی این که بعد از تئاتر یک ساعت خودت رو آماده کنی برای رویارویی با بازیگر محبوبت
    یک ساعت با خودت هماهنگ کنی که چی بهش بگی وقتی دیدیش بعد بفهمی ساعت 10 و نیم اجرای دوباره دارن و بازیگر محبوبت تا 2 ساعت دیگه هم بیرون نمیاد...!!!
    بعد تو شهر خودتم نباشی و باید زودتر برگردی خونه...
    بدشانسی واقعا به این میگن...

با تو انگار تو بهشتم

9. 4 کاربر از پست مفید Reza سپاس کرده اند .

Blue Star (۰۶-۱۳۹۱-۳۰),EL KING CR7 (۰۷-۱۳۹۱-۱۹),khashayar (۰۶-۱۳۹۱-۰۵),SogandAbi (۰۲-۱۳۹۱-۱۹)

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    211
    عنوان کاربر
    I'm a very Neat Monster
    بازیکن محبوب
    يكي مرغ چمن بود ...
    مربی محبوب
    ...كه جفت دل من بود
    میانگین پست در روز
    2.16
    سپاس ها
    13,938
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Vaaaaay

این یادداشت درباره ایرج قادری را یکی از کاربران کافه سینما حسام حاجی‌پور فرستاده است. او که به واسطه علاقه‌مند و تجربیات پدرش ارتباطی هم با ایرج قادری داشت، این تصویر را هم به همراه یادداشت‌اش برای ما فرستاده است. یادداشتی که حسام می‌گوید تصویر مورد علاقه قادری بوده که روی دیوار دفترش آویزان کرده است:
    همواره سینمای قبل از انقلاب در مقابل هجوم نظرات منفی قرار گرفته است. هر زمان که اثر ضعیفی ساخته می‌شود به سرعت آن را به آن سینما ارجاع می‌دهند و به جای نقد، آن را تخریب می‌کنند. درست است که آن سینما با معیارهای امروز فاصلهٔ بسیاری دارد ولی نکته اصلی این است که چرا وقتی فیلمی از سینمای قدیم را تماشا می‌کنیم، هر اندازه که ضعیف باشد برایمان آزار دهنده نیست؟ چرا همیشه آن‌ها را تخریب می‌کنیم ولی وقتی که به تماشای آن‌ها می‌نشینیم احساسمان با زبانمان همخوانی ندارد؟ همه چیز از در بند اسارت بودن فضایی که نامش را روشنفکری گذاشته‌اند، می‌آید و هرچه جلو‌تر می‌رویم، زنجیر‌ها را بر دست و پایمان محکمتر می‌کنیم. ما عادت نکردیم که خودمان را‌‌ همان طور که هستیم، با هر گذشته و کارنامه‌ای که داریم نگاه کنیم و بشناسیم. ما فقط سعی کردیم پیرو آنچه در حال جریان دارد، باشیم.
    شنیدن خبر بازگشت ایرج قادری به خانهٔ ابدی علاوه بر اندوهی که برایم به وجود آورد، باعث شد تا دوباره گذشته را مرور کنم. من با اینکه فقط بیست سال از سالهای زندگیم را پشت سر گذاشته‌ام ولی ایرج قادری را از طریق هنر پدرم می‌شناختم. او از سالهای دور تا پیش از مرگش مقابل دوربین عکاسی پدرم می‌نشست. نمی‌خواهم صرفا از روی احساساتم بنویسم ولی بادیدن اخلاق، رفتار و به طور کلی شخصیت و هنر این مرد نمی‌توانم از بزرگی او نگویم.
    شاید در کارنامهٔ هنری‌اش فیلمهای شاخص کم باشد ولی تلاشش برای بهترین ساختن را نمی‌توان نادیده گرفت. نمی‌توان از کنار بی‌ادعاییش به سادگی عبور کرد. حتی در بین آثارش، ‌ آنهایی که نسبت به بقیهٔ فیلم‌هایش ضعیف‌تر بودن هم می‌توان امضای مخصوصش را پیدا کرد. وقتی به کارنامهٔ فیلمسازی او نگاه می‌کنیم، هرچه قدر که به جلو می‌رویم شاید سیر صعودی مستمری را طی نکرده باشد ولی به طور کلی در تمام آثارش سعی کرده تا سطح آن‌ها را حفظ کند. ولی همه، این موارد را نادیده گرفتند و در ستایش اشخاصی برآمدند که با تمام احترام و علاقه‌ای که به آن‌ها و آثارشان دارم ولی حقیقت این است که سطح فیلمسازیشان از گوزن‌ها و گاو به جرم و نارنجی پوش رسیده است. و با نشر تحلیل‌هایشان از این فیلم‌ها و عمدی در نظر گرفتن و تمجید از ضعفهای آن‌ها فقط به فضای به اصطلاح روشنفکری بیشتر دامن می‌زنند. این درست نمونه‌ای از‌‌ همان اسارت است که اگر کمی از درجهٔ آن کم کنیم می‌توانیم از سینما لذت بیشتری ببریم.
    با تمام این اوصاف ولی باز مردم هستند که هنر و هنرمندانشان را فراموش نمی‌کنند. ایرج قادری ناملایمتی‌های بسیاری را متحمل شد. از تلاش برای گرفتن مجوز برای بازیگری تا پشت کردن افرادی به او که توسط خودش وارد دنیای سینما شده بودند. ولی با این حال ادامه داد بی‌آنکه مانعی بر سرراهش او را متوقف کند. خیلی از هنرمندان قدیمی ما به خصوص ایرج قادری ظرفیت و استقامت بالایی دارند و آن هم به دلیل ایمان و عشقی است که به هنرشان دارند. فقط امثال ایرج قادری می‌توانند با این شرایط ادامه بدهند. شرایطی که زنده بودن و ترک دنیای آن‌ها هر دو به یک اندازه برای بعضی‌ها سخت و آزاردهنده است. شرایطی که بعضی‌ها نمی‌خواهند نه در شادی کسب اسکار با مردم شریک باشند و نه در اندوه از دست دادن بزرگی مانند ایرج قادری.
    دلیل دلگیر شدن از بعضی کسانی که در بطن این هنر چه سازنده و چه نگارنده فعالیت می‌کنند و با نشر نظراتی نه از روی بغض و کینه بلکه به دلیل تاثیرپذیری از شرایط، نظراتی نه با مضمون نقد بلکه با محتوای تخریب در طول این سال‌ها هنرمندان بی‌ادعای قدیمی مارا هدف قرار داده‌اند، این است که وقتی به کارنامهٔ بعضی از مسئولین نگاه می‌کنیم، متوجه می‌شویم که از آن‌ها هیچ انتظاری نمی‌رود و به همین دلیل تمام نگاه‌ها به سمت هنرمندان و تحلیل گران این عرصه می‌رود. کسانی که خودشان هم با مشکلات عالم هنر روبه رو هستند و فضا را به خوبی می‌شناسند.
    زمانی که فیلم محاکمه بر روی پرده سینما‌ها بود، به همراه گروهی برای تصویربرداری و مصاحبه با ایرج قادری به دفترش رفتم. در قسمتی از مصاحبه از بی‌مهری‌ها گلایه و از حداقل کاری که می‌توانند در حق هنرمند انجام دهند، یعنی دعوت آن‌ها به جشن و جشنواره‌های سینمایی صحبت کرد. او که هیچ توقعی از هیچ نهاد و شخص و اشخاصی نداشت در پایان کلامش، جمله‌ای را به زبان آورد که هیچ وقت فراموشش نکردم: سهم ما، اینه.
    همیشه نمی‌توان بر اساس آثار، دربارهٔ هنرمند صحبت کرد، چون که اخلاق و شخصیت آن از کارنامهٔ هنریش پربار‌تر است. و ایرج قادری هم جزو همین دسته است. آخرین باری که فرصت دیدنش را پیدا کردم در شب اکران آخرین ساخته‌اش، شبکه، در سینما اریکه بود. زمانی بود که بیماری جسمش را تضعیف کرده بود ولی روحیه‌اش را نه. او به احترام مردمی که سال‌ها به امید و دلگرمی آن‌ها هنرنمایی کرده بود، به سالن سینما آمده بود. آخرین تصویری که از بزرگ مرد سینمای ایران در خاطرم مانده، زمانی که مراسم قبل از اکران فیلم انجام شد، با پخش ترانهٔ زیبای پایانی فیلم با شعر بابک صحرایی و صدای حامی، ایرج قادری در بین تشویق حضار از روی سن به پایین آمد و در حالی که به کمک دوتن از بازیگرانش حرکت می‌کرد از راهروی بین صندلی‌ها از مقابل چشمانم عبور کرد.
    افسوس من و هم نسلانم بیشتر از فقدان از دست دادن او، از دست دادن فرصت برای بهره بردن از تجربیات و هنر اوست. هنری که می‌توانستند زود‌تر به آن اجازهٔ‌‌ رها شدن بدهند و هرروز شاهد بیشتر اوج گرفتن آن باشند. ولی همه چیزمان اسیر مرزهای نامرئی است که برای از بین رفتن این مرز‌ها دیر شده است. مرزهایی که حتی فرصتی برای آخرین دیدار و بدرقهٔ ایرج قادری به طرفدارانش نداد و ما فقط می‌توانیم نظاره گر از دست دادن داشته‌هایمان باشیم.
    سهم ما اینه.

!!

11. 3 کاربر از پست مفید شيخ الرييس سپاس کرده اند .

EL KING CR7 (۰۷-۱۳۹۱-۱۹),khashayar (۰۶-۱۳۹۱-۰۵),SogandAbi (۰۲-۱۳۹۱-۲۰)

آخرین بازدید
    ۰۳-۱۳۹۲-۲۵ [ ۱۸:۵۰]
    شماره عضویت
    391
    عنوان کاربر
    Banned
    بازیکن محبوب
    تمام دروازه بان هاي دنيا، فرهادمجیـدی ، كـاكـا
    مربی محبوب
    اسـطـوره بـیــاد مــانـدنــی نـاصـر حـجـازی ، پــورحـ
    میانگین پست در روز
    3.96
    سپاس ها
    65,488
    سپاس شده 61,029 در 16,218 پست
    نوشته های وبلاگ
    6

آنا نعمتی که بعد از بازی در فیلم سینمایی "یکی می‌خواد باهات حرف بزنه" ساخته منوچهر هادی سفیر اهدای عضو بیمارستان تخصصی مسیح دانشوری شد و به اتفاق شهاب حسینی تندیس اهدای عضو را از تنها بیمارستان تخصصی اهدای اعضا دریافت کرد در همین زمان کوتاه سعی کرده خانواده‌های مختلفی که فرزندشان را به علت مرگ مغزی از دست داده‌اند برای اهدای اعضای بدن عزیزانشان ترغیب کند.

من در مجاب کردن خانواده‌ها بسیار متاثر می‌شوم
    این بازیگر در گفت‌وگویی با رویش در خصوص میزان موفقیتش در مجاب کردن خانواده‌ها برای پیوند اعضای فرزندانشان گفته است: کلا حس بخشیدن حس خوبی است. با این‌که من در مجاب کردن خانواده‌ها بسیار متاثر می‌شوم ولی همین حس زندگی بخشیدن به چند نفر دیگر بسیار لذت‌بخش است ولی با توجه به سختی این کار دوست دارم این راه را بروم و بتوانم حداقل برای این خانواده‌ها باعث دلگرمی باشم.
    وی همچنین از این موضوع سخن گفته است که از 6 سال پیش با حضور در جشن نفس و پرکردن کارت پیوند اعضاء با این مقوله آشنا شده است.

خود من هم دخترم را به تنهایی بزرگ کردم
    نعمتی در این فیلم(یکی می‌خواد باهات حرف بزنه) نقش مادری را ایفا می‌کند که کودکش را به دلیل مرگ مغزی از دست داده و سعی می‌کند با پیدا کردن پدرش اعضای بدن دخترش را اهدا کند.
    این بازیگر در پاسخ به این سوال که این کاراکتر چقدر به شخصیت اصلی خودت و زندگی طبیعی‌ات نزدیک است گفته: بسیار زیاد خود من هم دخترم را به تنهایی بزرگ کردم و کاملا توانستم لیلا و علاقه‌اش را به دخترش درک کنم.

به عنوان کسی که مادر هستم نمی‌توانم از کنار کودکان کار بی تفاوت بگذرم

وی در بخش دیگر این مصاحبه افزوده است: من اگر بازیگر سینما هم نبودم باز هم در هر موقعیتی از اجتماع که بودم دوست داشتم در راستای دغدغه‌های شخصی‌ام حرکت کنم. من دختری دارم که تمام مدت به آینده‌اش فکر می‌کنم و همه زندگی من است،‌ بنابراین من به عنوان کسی که مادر هستم نمی‌توانم از کنار کودکان کار بی‌تفاوت بگذرم. اگر حضور من بتواند ذره‌ای به این بچه‌ها کمک کند چرا باید دریغ کنم،‌دوست دارم دختر من هم با این فضا آشنا شود و ببیند با آن بچه‌ها فرقی ندارد و باید به آنها کمک کند.وقتی سر چهاراه بچه‌هایی را می‌بینم که مثلا فال می‌فروشند از آنها درباره درس خواندن می‌پرسم و می‌بینم به درس علاقه دارند فقط باید کمک بشوند تا در این مسیر قرار بگیرند.

13. 2 کاربر از پست مفید SogandAbi سپاس کرده اند .

EL KING CR7 (۰۷-۱۳۹۱-۱۹),khashayar (۰۱-۱۳۹۲-۰۱)

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    211
    عنوان کاربر
    I'm a very Neat Monster
    بازیکن محبوب
    يكي مرغ چمن بود ...
    مربی محبوب
    ...كه جفت دل من بود
    میانگین پست در روز
    2.16
    سپاس ها
    13,938
    نوشته های وبلاگ
    20
    حالت من
    Vaaaaay

!!

15. 3 کاربر از پست مفید شيخ الرييس سپاس کرده اند .

kajol.ss (۰۱-۱۳۹۲-۰۲),khashayar (۰۱-۱۳۹۲-۰۱),SogandAbi (۰۷-۱۳۹۱-۱۹)

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    391
    عنوان کاربر
    Banned
    بازیکن محبوب
    مربی محبوب
    میانگین پست در روز
    3.96
    سپاس ها
    65,488
    نوشته های وبلاگ
    6

انتشار خبر کذب درگذشت ابوالفضل پورعرب سبب ساز آن شد که فرزند پسر این بازیگر قدیمی سینمای ایران در کانون توجهات رسانه ها قرار گیرد.

در شرایطی که مدتهاست پورعرب پاسخگوی پرسشهای رسانه ها نیست فرزندش پوریا دیروز روز پرحاشیه ای را پشت سر گذاشت، وی ابتدا خبر درگذشت پدرش را تکذیب کرده و بعد هم به صراحت اعلام کرد که هم از احمد میرعلایی مدیر بنیاد فارابی ناراحت است و هم از آن خبرگزاری که چنین خبری را منتشر کرده است.

17. 4 کاربر از پست مفید SogandAbi سپاس کرده اند .

EL KING CR7 (۰۷-۱۳۹۱-۱۹),kajol.ss (۰۱-۱۳۹۲-۰۲),khashayar (۰۱-۱۳۹۲-۰۱),Reza (۰۷-۱۳۹۱-۱۹)

آخرین بازدید
    شماره عضویت
    391
    عنوان کاربر
    Banned
    بازیکن محبوب
    مربی محبوب
    میانگین پست در روز
    3.96
    سپاس ها
    65,488
    نوشته های وبلاگ
    6

چند عکس از پشت صحنه های جدایی نادر از سیمین ....

چند عکس دیدنی از نقش آفرینان «جدایی نادر از سیمین» در پشت صحنه این فیلم را در ببینید. این تصاویر توسط بابک کریمی، بازیگر نقش قاضی دادگاه در فیلم گرفته شده است.

19. 3 کاربر از پست مفید SogandAbi سپاس کرده اند .

kajol.ss (۰۱-۱۳۹۲-۰۲),khashayar (۰۱-۱۳۹۲-۰۱),Reza (۱۱-۱۳۹۱-۳۰)

آخرین بازدید
    ۰۸-۱۳۹۷-۱۱ [ ۱۰:۱۷]
    شماره عضویت
    7491
    عنوان کاربر
    مدیر بخش فوتبال خارجی - متعصب ترین کاربر آبی دلان از دید کاربران در "انتخابات سالانه برترین های آبی دلان در سال 93"
    بازیکن محبوب
    مجتبی جباری
    مربی محبوب
    ناصرخان-منصورخان-امیرخان
    میانگین پست در روز
    2.77
    سپاس ها
    18,025
    سپاس شده 43,693 در 8,478 پست

ویترین امتیازات

با تو انگار تو بهشتم

21. 4 کاربر از پست مفید Reza سپاس کرده اند .

Aminmeshki (۰۱-۱۳۹۲-۰۴),kajol.ss (۰۱-۱۳۹۲-۰۲),khashayar (۰۱-۱۳۹۲-۰۱),shayesteh (۱۱-۱۳۹۱-۳۰)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع