*** به آبـي دلان خـوش آمديـد ***

اطلاعیه ها

انجمن: محل برگزاري مافيا دور هفتم


 1. آخرین بازدید
  [ ]
  تاریخ عضویت
  ۱۳۸۶-۹-۳۰
  شماره عضویت
  1
  عنوان کاربر
  Administrator
  میانگین پست در روز
  0.00
  نوشته ها
  9
  سپاس ها
  37
  سپاس شده 212 در 68 پست

  قوانین جدید انجمن

  قوانین  "آبي دلان" یک سایت تخصصی با محور موضوعات ورزشي و تفريحي است که هدف اصلی آن ایجاد فضای مفرح و سالم و البته گفتگو و تبادل نظر در كليه مباحث مربوط به فوتبال براي کاربران ایرانی و ورزش دوست میباشد .


  کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارایه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند.

  عضویت در این انجمن برای همه افراد بصورت رایگان امکان پذیر است .  گروه های کاربری :
  ادمین
  : به عنوان مالک و گرداننده اصلی انجمن ها ، قوانین و سیاسیت های کلی انجمن را تعیین و بر فعالیت همه گروه های کاربری و بخش ها مختلف انجمن نظارت دارند .


  مدیران كل : به عنوان نماینده ادمین با دسترسی مدیریتی به همه انجمن ها ، نظارت کلی بر انجمن ها داشته و هماهنگی های احتمالی با مدیران را انجام میدهند .

  مدیران : به عنوان مسئول اصلی هر انجمن ، وظیفه تعیین قوانین برای انجمن خود ، نظارت و هدایت تاپیک ها و بحث ها و احیانا حذف، ویرایش یا انتقال بحث ها در انجمن خود را بر عهده دارند .


  کاربران : هر شخص بعد از عضویت در انجمن ها میتواند به عنوان کاربر از کلیه امکانات ارایه شده در این انجمن استفاده کند. فعالیت در این انجمن برای کاربران منوط به رعایت کلیه قوانین تعیین شده توسط مدیران این وب سایت میباشد .
  ------------------- نکات مهم -------------------


  انجمن ابي دلان يك انجمن رسمي و فعاليت آن تحت نظارت قوانين جمهوري اسلامي ايران بوده و تحت هر شرايطي بدان پايبند خواهد بود. لذا منبع و مرجع قوانين اعمالي در اين انجمن برگرفته از [برای مشاهده لینک ها شما باید عضو سایت باشید برای عضویت در سایت بر روی اینجا کلیک بکنید] طبق "موضوع ماده 22 قانون جرائم رایانه‌ای" است و كليه افراد ملزم به رعایت قوانين مندرج در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه بوده و در صورت تخطی طبق مقررات با انان برخورد خواهد شد.  منع فعالیت تبلیغاتی :

  هر گونه فعالیت تبلیغاتی در این انجمن بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد
  در موارد خاص حق پیگرد قانونی برای صاحبان این وب سایت محفوظ است !


  منع فعالیت سیاسی :

  سایت آبی دلان در تمامي مسائل سياسي داخلي و خارجي 100% بي طرف می باشد و از هيچ گروه يا جناح داخلي و خارجي پيروي و حمايت نمي كند.
  هر گونه فعالیت سیاسی بر خلاف قوانین بوده و با کاربر خاطی سریعا برخورد خواهد شد.


  زبان فارسی :

  زبان اصلی این انجمن فارسی است ، لطفا در هنگام ارسال مطالب از زبان پینگلیش استفاده نکنید .  --------------------------------------------  قوانین عمومی :


  1
  - تمامي کاربران مي بايست در هنگام ثبت نام در سايت ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد حتي المقدور نام كاربري را با حروف انگيسي به جاي فارسي ايجاد نماييد.

  2- کاربران سايت مي بايست در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايند. در صورت مشاهده کلمات رکيک و نامناسب ، اشتراک آن كاربر در اولين فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

  3- عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید .

  4- در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتماً منبع آن را ذکر نماييد. در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتماً نام وي را ذکر نماييد.

  5- لطفا در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نماييد و از مطرح کردن سوالات خود در انجمنهاي نامتناسب با سوالتان خودداري نماييد.

  6- لطفا در هنگام طرح سوالات خود آنها را به صورت جداگانه مطرح فرماييد. بدين معني که در صورتي که سوالهاي گوناگوني داريد ، آنها را در چندين موضوع جداگانه مطرح نماييد و از مطرح کردن تمامي سوالات در يک موضوع خودداري فرماييد .

  7- لطفا در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد. اين را بدانيد که اين سايت محل آموزش است و کساني هستند که سوالهايشان بسيار ابتدايي مي باشد. لذا از به کارگيري کلماتي که باعث شود کاربر به جاي گرفتن جواب سوال خود دلسرد شود اکيداً خودداري فرماييد.

  8- لطفا در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالبي که باعث شلوغ کردن آن تاپيک ( يا سوال ) شود خودداري فرماييد. در صورتي که بحث خاصي داريد مي توانيد براي خودتان يک تاپيک عمومي باز کنيد.
  تبصره:

  الف: قبل از زدن يك تاپيك جديد بايد مدير بخش مربوطه را در جريان بگذاريد و در صورت تاييد وي، مجاز به ايجاد يك تاپيك جديد خواهيد بود.

  9- از نوشتن يك سوال و يا يك نامه در انجمنهاي مختلف خودداري كنيد. طبق قانون شماره 5 انجمن مناسب و مرتبط به نامه خود را انتخاب كنيد و فقط در آن انجمن نامه خود را ارسال كنيد.

  ------------------- فعالیت های ممنوعه -------------------  10- لطفا در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمنها ، به مسائل و قوانين جمهوري اسلامي ایران احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مخالف با آن جداْ خودداري فرماييد. ضمناْ مسائل مندرج در تبصره ذيل را رعايت كنيد كه در غير اين صورت، دسترسي كاربر براي هميشه به سايت قطع خواهد شد.
  تبصره:


  الف: قرار دادن هرگونه متن یا عکس با محتویات سیا سی یا غیر اخلاقی، ممنوع می باشد و با متخلف با شدت برخورد خواهد شد.

  ب: قرار دادن آواتار(عكس شخصي) و امضا با محتويات سيا-سي و جنسي و خلاف اخلاق به هر شكلي اعم از مستقيم و غير مستقيم ممنوع بوده و با خاطيان جدا برخورد خواهد شد.

  ج: قراردادن هرگونه عكس غيرمجاز و خلاف اخلاق در سطح انجمن(برای مثال تصویر برهنه یا نیمه برهنه) ممنوع بوده و با خاطيان برخورد خواهد شد.

  د: قرار دادن لينك دانلود هرگونه فيلم و موسيقي غير مجاز ممنوع بوده و با خاطيان برخورد خواهد شد.  11- هر گونه فعالیت (ارسال پست ، ارسال تصاویر و ...) که به قوم یا نژاد خاصی توهین شود ممنوع است و با کاربر خاطی برخورد خواهد شد!

  12- هر گونه بی احترامی به کاربران ، مدیران یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر ممنوع بوده و با كاربر مربوطه برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.
  تبصره :

  الف: در صورت دريافت پيامهاي خصوصي توهين آميز سريعا مراتب را با مديران در ميان بگذاريد ... عمومي كردن اينگونه پيامها در سطح انجمن ممنوع بوده و با كاربران خاطي برخورد خواهد شد .

  ب:استفاده از جملات و يا كلمات زننده و به دور از ادب و شان انجمن و كاربران مانند *** و ... ممنوع ميباشد.

  پ: در صورت تکرار قانون شکنی ، فحاشی و زیر پا گذاشتن قوانین سایت در جهت تخریب جو انجمن و توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی ؛ حق شکایت از شخص یا گروه خاطی و پیگیری قضایی ، برای این سایت محفوظ است.


  13- از انجا كه اين انجمن محلي براي گفتمان هواداران باشگاه استقلال بوده ولي براي هواداران ديگر تيمها نيز -در صورت فعاليت- احترام قائل بوده و هست و از فعاليت انها در چهارچوب قوانين حمايت ميكند اما در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف مصالح باشگاه استقلال بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند در صورت لزوم دسترسي وي به انجمنها قطع خواهد شد.

  14- از پرداختن به مسايل حاشيه اي فروم و دخالت در تصميمات و نحوه مديريت جدا خودداري كنيد.
  تبصره:

  الف: حق حذف يا انتقال يک نوشته يا تاپيک يا اواتار يا امضاي اعضا ، بدون دليل و اطلاع قبلي براي ادمين و مديران محفوظ است. که البته در صورت تمايل، مي توانند در آن مورد توضيح يا اخطار دهند.

  15- در صورتي كه تشخيص داده شود فعاليت هاي يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح انجمن بوده و هدف هاي تخريبي خاصي را دنبال ميكند ، بدون تعارف دسترسي وي براي هميشه قطع خواهد شد !

  16- هرگونه بحث در مورد ف ی ل ت ر ی ن گ ، ف ی ل ت ر ش ک ن ـ پ ر و ک س ی در كليه انجمن ها ممنوع ميباشد

  17- لطفا از ليست كردن سايت هاي كرك - سريال و ارز جدا خودداري كرده و مستقيما به آنها لينك فعال ندهيد

  18- هر گونه پست و تاپيك تبليغاتي غير مجاز بوده و نويسنده براي هميشه محروم خواهد شد !

  19- هرگونه فعالیت بصورت خرید و فروش یا به اشتراک گذاری کالاهای فیزیکی بر خلاف قوانین میباشد .

  20- ارسال تبلیغات و دعوت نامه از طریق پیغام خصوصی بر خلاف قوانین بوده و در صورت گزارش موضوع توسط کاربران با شخص متخلف شدیدا برخورد خواهد شد

  21- از قرار دادن تبلیغ سایت , محصول و خدمات خود در امضا جدا خودداری کنید در غیر این صورت امضای شما پاک خواهد شد و در موارد تکرار این عمل توسط کاربر دسترسی وی به امضا قطع خواهد شد. تشخیص غیر قانونی بود یک امضا بر عهده مدیران است .

  22- کپی کردن مطالب سایر سایت ها صرفا به بهانه معرفی یک سایت یا انجمن به عنوان منبع بر خلاف قوانین بوده و به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد

  23- ارجاع دادن کاربران به سایر انجمن ها ، وبلاگ های و دیگر سایت ها برای جواب دادن به سوالات آنها بر خلاف قوانین بوده و بنا به تشخیص مدیریت برخورد خواهد شد

  24- هر کاربر تنها حق انتخاب و استفاده از یک "شناسه ی کاربری" را دارد و در صورت فعالیت یک کاربر با دو یا چند شناسه ی کاربری همه ی شناسه های کاربری وی بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد!

  25- در صورت مشاهده تاپیک ها و پست های توهین آمیز یا بر خلاف قوانین از بحث کردن و پاسخ دادن جدا خودداری کرده و صرفا موضوع را از طریق لینك گزارش (در پايين نام كاربري هر عضو) يا تماس با مديران اطلاع دهید

  26- چنانچه کاربری از هر کدام از قوانین بالا سرپیچی کرد و این قوانین را زیر پا گذاشت هیچ کدام از کاربران دیگر حق ندارند به آن کاربر تذکر دهند و اشتباه آنها رو به ايشان اطلاع دهند و تذکر فقط مخصوص مدیران و همکاران سایت است. کاربران میتوانند توسط پیغام خصوصی اشکالات و ... را با مدیریت در میان بگذارند.

  27- انجمن ابيدلان یک انجمن تخصصی است ، رفتار توهین و تحقیر آمیز ، رفتار های کودکانه ، کل کل و بحث و جدل های بی منطق ، دعوا های شخصی و ... در آن جایی ندارد !  رفع مسئولیت :


  28- مسئوليت تمامي فايلها و يا تصاوير و ... كه از طريق سايت رد و بدل ميشوند بر عهده كاربر فرستنده ميباشد و سايت در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن آنها، ويروسي نبودن آنها و ... ندارد. ما به شما پيشنهاد ميكنيم حتما پس از دريافت فايلها و ... آنها را قبل از استفاده توسط نرم افزارهايي كه كار ويروس يابي و اسكن فايلها را بر عهده دارند ، چك نماييد.

  29- براي امنيت بيشتر جهت گرفتن پاسخ سوال از انجمنها استفاده نماييد در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق ايميل ، چت و يا هر طريقه ديگري ارتباط داشته باشيد سايت هيچ گونه تعهدي در مقابل بوجود آمدن مشكالات احتمالي نخواهد داشت.

  30- مديران و همكاران دسترسي هاي لازم براي ويرايش و پاك كردن تاپيك ها و پست ها و محدود كردن كاربران خاطي را دارند و براي فعاليت هاي مديريتي ملزم به توضیح و جواب پس دادن به كاربران نيستد !

  31- مسئوليت مطالب ارسال شده توسط کاربران و حتی مدیران و همکاران سایت به عهده خود ايشان مي باشد و به هيچ وجه نظر و يا مطلب صاحبان سايت نمي باشد. این یک امر بدیهی بوده و ماهیت سایت های گفتگو این طور اقتضا میکند.

  32- مدیران سایت به هیچ وجه در مسائل و دعوا های کاربران دخالت نخواهند کرد و اختلافات کاربران به خودشان مربوط است و باید بیرون از محیط انجمن به دعوای خودشان رسیدگی کنند و از آوردن دعوا به تاپیک ها و پست ها به شدت پرهیز کنند در غیر این صورت به آنها اخطار داده خواهد شد و در تکرار این کار با آنها برخورد خواهد شد.  گروه های اجتماعی و پروفایل های کاربران :


  33- کلیه قوانین کلی انجمن مشمول گروه های اجتماعی و پروفایل کاربران نیز میشود

  34- از ایجاد و شرکت در گروه هایی که هیچ هدفی را دنبال نمیکنند و صرفا محلی برای ارسال مطالب بی ارزش ( اسپم ) هستند جدا خودداری کنید . در صورت مشاهده علاوه بر حذف گروه ، با سازنده و گردانندگان گروه نیز برخورد خواهد شد .

  35- سازنده و ایجاد کننده گروه ، مسئول اصلی گروه بوده و در صورت منحرف شدن یا فعالیت نا متعارف ، ضمن بسته شدن گروه با سازنده گروه نیز برخورد خواهد شد ( بر اساس تشخیص مدیریت )

  36- با توجه به ارایه امکان ويرايش و حذف پست و نظر دیگران در پروفایل های شخصی ، پست های خلاف قوانین ، توهین آمیز ، تبلیغاتی و ... را سريعا حذف كرده و مراتب را با يكي از مديران در ميان بگذاريد تا با فرد خاطی برخورد لازم انجام گیرد .

  37- هیچ عبارتی به دلخواه کاربران به "عنوان کاربری" (عبارت زیر "نام کاربری") اضافه نمی شود. مگر در موارد خاص (مانند عنوانی که مربوط به وظیفه ی کاربر در سایت می باشد! مثل "مسئول برگذاری مسابقات...") آن هم با نظر و موافقت مدیران. پس کاربران برای تغییر عنوان کاربری درخواست ندهند.


  ما با افراد متخلف برخورد خواهیم کرد و خواهان حضور این قبیل افراد در بین خود نیستیم! تیم آبي دلان خوشحال خواهد شد تا هر روز بر عضو های دائمی و فعالش افزوده شود و برای کاربرانی که از قوانين در سطح وب پيروي می کنند ، ارزش و اعتبار قائل می شود.  قوانین اختصاصی :


  38
  - ممکن است هر انجمن برای خود قوانین و مقررات خاص خود را داشته باشد . در هنگام فعالیت قوانین و مقررات خاص آن انجمن را در نظر داشته باشید.  سایر توضیحات :


  اخطارها

  در صورتی کاربری به هر یک از موارد فوق بی توجهی نشان داده و رفتار وی موجب ناراحتی کاربران یا بر هم زدن نظم انجمن ها شود ، مدیران میتوانند به منظور یاد آوری قوانین و رفتار نامناسب کاربر به وی اخطار دهند . اخطار ها میتوانند بصورت کارت زرد یا کارت قرمز داده شوند .


  اخراج ها

  در صورتی که کاربران بدون توجه به اخطار ها و تذکرات صادره به رفتار غیر قانونی خود ادامه دهند ، مدیران میتوانند کاربر را بر اساس نوع رفتار بصورت مدت دار یا برای همیشه از سایت اخراج کنند . در صورت اخراج کاربر از انجمن برای همیشه ، امکان بازگشت مقدور نمیباشد.

 2. # ADS